updated 7:40 AM CEST, May 2, 2017

Plus GF dla ministra sportu i turystyki

Gazeta Finansowa przyznała kolejne Plusy i Minusy Tygodnia. W najnowszym numerze Plus GF otrzymał Witold Bańka, minister sportu i turystyki.

Sport powinien być czysty jak łza! To idea, która przyświeca szefowi resortu sportu. Co ważne, minister nie rzuca podobnych górnolotnych słów na wiatr, ale wdraża je w życie.

Przykładem niech będzie nowelizacja ustawy o sporcie, której głównym celem jest zwiększenie przejrzystości działania polskich związków sportowych. Jednym z jej założeń jest zakaz powiązań kapitałowych dla członków zarządu i ich rodzin oraz zakaz sprawowania funkcji w zarządzie przez byłych funkcjonariuszy organów bezpieczeństwa PRL.

Nowelizacja została już przyjęta przez Radę Ministrów, niebawem więc wejdzie w życie!

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl