Orlen Warsaw Marathon

Szczegóły Warsaw Orlen Marathon

  • Orlen Warsaw Marathon
    Orlen Warsaw Marathon Uczestnicy Orlen Warsaw Marathon wystartują w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 9.00 z ul. Wybrzeże Szczecińskie. Na czas imprezy częściowo…
    Napisano piątek, 21 kwiecień 2017 07:58 Czytaj dalej... Czytany 45 razy

Plus Gazety Finansowej dla Włodarzewska S.A.

Gazeta Finansowa przyznała kolejne Plusy i Minusy Tygodnia. W najnowszym numerze Plus GF otrzymała Włodarzewska S.A. w restrukturyzacji.

Znany warszawski deweloper kłopoty ma od kilku lat. Pojawiła się jednak szansa, że oczekujący na mieszkania nabywcy odbiorą klucze od swoich lokali pod koniec 2018 r. Od września ub. r. spółka znajduje się w procesie restrukturyzacji pod nadzorem sądowym.

Alternatywą dla restrukturyzacji jest upadłość, co w najlepszym wypadku będzie oznaczało dla klientów kilka lat oczekiwania na otrzymanie lokali i, zapewne, odczuwalne dopłaty. W kwietniu okaże się, czy zarząd spółki pozyska finansowanie i ją uratuje.

Plus dla obecnych władz Włodarzewskiej, z prezesem Mateuszem Sroką i wiceprezesem Jarosławem Baniukiem na czele, za determinację w celu uratowania spółki i… pieniędzy mieszkańców. A także za otwartą politykę informacyjną.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl