Orlen Warsaw Marathon

Szczegóły Warsaw Orlen Marathon

  • Orlen Warsaw Marathon
    Orlen Warsaw Marathon Uczestnicy Orlen Warsaw Marathon wystartują w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 9.00 z ul. Wybrzeże Szczecińskie. Na czas imprezy częściowo…
    Napisano piątek, 21 kwiecień 2017 07:58 Czytaj dalej... Czytany 45 razy

BOR z Minusem GF

Gazeta Finansowa przyznała kolejne Plusy i Minusy Tygodnia. W najnowszym numerze Minus GF otrzymało Biuro Ochrony Rządu.

To czarna seria. I to dosłownie! Liczba wypadków rządowych limuzyn, co ciekawe; czarnych, to nie jest już zbieg okoliczności. To ważny sygnał, że kierowcy, którzy w dużej mierze odpowiadają za bezpieczeństwo najważniejszych osób w państwie, na drodze, zwyczajnie sobie nie radzą.

Prezydent, szef MON, premier, wiceminister… wszyscy oni ucierpieli w wypadkach drogowych! Szczęśliwie, tylko psychicznie. Po każdym zdarzeniu rząd zapowiadał zmiany, przerzucał odpowiedzialność na poprzedników, i co?

Nic, zupełnie nic! Czy naprawdę trzeba czekać na tragedię!?

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl