updated 12:00 AM CEST, Paź 22, 2016
fr2

Lubuskie w Łazienkach Królewskich

  • Napisane przez OKI
  • Dział: Stolica
Wyróżniony Lubuskie w Łazienkach Królewskich www.lubuskie.pl
Unikalne zdjęcia związane z Festiwalem Przystanek Woodstock można oglądać od 7 stycznia w Galerii Plenerowej Łazienek Królewskich w Warszawie. Na wystawie nie zabraknie też lubuskich akcentów.

Wystawa związana jest z jubileuszem imprezy, która w tym roku w Kostrzynie nad Odrą odbędzie się po raz 20. Właśnie dlatego, że Przystanek z Lubuskiem związany jest nierozerwalnie od kilkunastu lat, na wystawie nie zabraknie też lubuskich akcentów – przepięknych obrazków winnic. Wszystkie zdjęcia będzie można licytować na aukcjach WOŚP.
Organizatorzy wystawy chcą przede wszystkim pokazać różnorodność Przystanku Woodstock, jego koloryt oraz niezwykłą atmosferę tolerancji i otwartości. Przez 20 lat Festiwal rozrósł się do nieprzeciętnych rozmiarów, zyskał tysiące fanów, a także stałe ulokowanie w województwie lubuskim – najbardziej tolerancyjnym i otwartym regionie w Polsce. Dziś Przystanek Woodstock jest ważnym punktem nie tylko na festiwalowej mapie kraju, ale zajmuje również mocną pozycję w kalendarzu światowych imprez muzycznych.

Zdjęcia wydrukowane w najnowocześniejszej technologii będą dostępne dla oglądających do końca miesiąca. Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zapowiedziała wystawienie wszystkich zdjęć na aukcjach WOŚP. Z licytacji fotografii z poprzedniej wystawy udało się uzyskać kilkanaście tysięcy złotych. Źródło: http://lubuskie.pl.