Orlen Warsaw Marathon

Szczegóły Warsaw Orlen Marathon

  • Orlen Warsaw Marathon
    Orlen Warsaw Marathon Uczestnicy Orlen Warsaw Marathon wystartują w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 9.00 z ul. Wybrzeże Szczecińskie. Na czas imprezy częściowo…
    Napisano piątek, 21 kwiecień 2017 07:58 Czytaj dalej... Czytany 45 razy

Jak będziemy mieszkać w przyszłości?

  • Napisane przez OKI
  • Dział: Stolica
Wyróżniony Jak będziemy mieszkać w przyszłości? https://pixabay.com/

Na otwartą konferencję „Mieszkaniowe Innowacje" w Centrum Kreatywności Targowa, organizowanej w ramach programu Mieszkania 2030, warszawski Ratusz zaprasza mieszkańców w sobotę 18 marca 2017 w godz. 12.00–18.00. Podczas spotkania uczestnicy będą patrzeć w przyszłość, poszukają pomysłów na to, w jaki sposób zmieni się sposób mieszkania w kolejnych latach.

Spotkanie jest podzielone na trzy bloki: Innowacje społeczne (otworzy Marlena Happach, Architektka Miasta), Innowacje technologiczne (otworzy Edwin Bendyk), Innowacje formalne (otworzy Michał Olszewski, zastępca Prezydent m.st. Warszawy). Jaki wpływ będą miały zmiany społeczne, środowiskowe i technologiczne? Jakie zmiany jesteśmy w stanie przewidzieć i jak możemy się do nich przygotować?

W ramach programu Mieszkania2030, ogłoszonego 1 grudnia 2016 r., władze stolicy planują powiększenie miejskiego zasobu o 15 tys. mieszkań. Z uwagi na cele wskazane w strategii Warszawa2030 będą się rozwijać poniższe segmenty mieszkań:
A. społeczne – dla osób zagrożonych wykluczeniem, mieszkania treningowe, chronione;
B. komunalne – dla osób o niskich dochodach;
C. Towarzystwa Budownictwa Społecznego – dla osób, których dochody są za wysokie na uzyskanie mieszkania komunalnego, jednak zbyt niskie, aby otrzymali kredyt na kupno własnego mieszkania;
D. najem komercyjny – dla osób o wyższych dochodach, budowane zarówno przez miejskie spółki, jak i sektor prywatny.

Więcej na: www.mieszkania2030.um.warszawa.pl. Źródło: http://www.um.warszawa.pl.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl