Orlen Warsaw Marathon

Szczegóły Warsaw Orlen Marathon

  • Orlen Warsaw Marathon
    Orlen Warsaw Marathon Uczestnicy Orlen Warsaw Marathon wystartują w niedzielę, 23 kwietnia o godz. 9.00 z ul. Wybrzeże Szczecińskie. Na czas imprezy częściowo…
    Napisano piątek, 21 kwiecień 2017 07:58 Czytaj dalej... Czytany 45 razy

Spacer Honoracki po warszawskich Starych Powązkach

  • Napisane przez www,muzeum-niepodleglosci.pl
  • Dział: Stolica

Na Spacer Honoracki po warszawskich Starych Powązkach zapraszają Muzeum Niepodległości oraz Warszawska Prowincja Ojców Kapucynów w sobotę 22 kwietnia 2017 r. (zbiórka o g. 11.00 przed Bramą Świętej Honoraty, ul. Powązkowska).

To forma upamiętnienia osób pochowanych na największej historycznej nekropolii stolicy związanych bądź to z błogosławionym Honoratem Koźmińskim, bądź z rosyjskim więzieniem śledczym w X Pawilonie. Spacer poprowadzą historycy: ojciec Grzegorz Filipiuk OFM Cap i Michał Cieślak. Pierwszy od ponad dwudziestu lat związany jest z Zakonem Braci Mniejszych Kapucynów, drugi zaś – od prawie dziesięciu z Muzeum X Pawilonu Cytadeli Warszawskiej (oddział Muzeum Niepodległości). Będzie można posłuchać gawędy historycznej o osobach pochowanych na Starych Powązkach i pomodlić się w ich intencji.


Więcej na: http://muzeum-niepodleglosci.pl/.

12°C

Warszawa

Fair

Humidity: 52%

Wind: 11.27 km/h

  • 23 Oct 2015 16°C 6°C
  • 24 Oct 2015 15°C 12°C
×
Polub nas na Facebooku

Jeśli uważasz, że są tu wartościowe teksty po prostu polub :).

Dziękujemy

Redakcja Kurier365.pl

×

Rubens résurrection du Christ

Drodzy Czytelnicy!

Życzymy aby Zmartwychwstanie Pańskie przyniosło Wam wszystkim wewnętrzne odrodzenie i siłę, by zmieniać świat na lepszy. Abyście w święta znaleźli upragniony odpoczynek od obowiązków dnia codziennego, oderwali się od polityki, gospodarki i spraw przyziemnych, spędzili ten czas razem z Rodzinami i wszystkimi ważnymi dla Was ludźmi, wspólnie celebrując każdą chwilę.

 

Redakcja Kurier365.pl