updated 4:01 PM CET, Jan 16, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Euro-Energia w bezkresach Azji

  • Napisane przez bk
  • Dział: Biznes
Wyróżniony Siedziba rządu Republiki Azerbejdżanu Siedziba rządu Republiki Azerbejdżanu

Zapraszamy do śledzenia codziennych fotorelacji z wyjazdu, daleko za wschodnią granice Europy. Na łamach portalu www.Kurier365.pl, już od czwartku, znajdziemy opisy i zdjęcia uczestników wyprawy zorganizowanej przez SDP GLOBTROTER. Sponsorem relacji jest Euro-Energia, największa polska firma outsourcingową specjalizującą się w zarządzaniu zakupem i wykorzystaniem energii elektrycznej.

{jumi [*4]}Armenia, Azerbejdżan, Gruzja… dla wielu, to kraje tak egzotyczne, a nawet niebezpieczne, że trudno byłoby namówić kogoś z nas na podobną wycieczkę. A jednak, dziennikarze zrzeszeniu w Stowarzyszeniu Globtroter, nie zważając na nic, już dziś wyruszają na pełną przygód wyprawę w ten tajemniczy kawałek świata. Wyprawa w góry do legendarnego aułu XINALIQ, zwiedzanie Pałacu szekinskich chanów w mieście ŞƏKI czy też kompleks klasztorny położony na górskiej półce w Goszawank i Hagharcin, tworzą magiczne wrażenie zagubionego świata. Dzięki relacji, każdego dnia będziemy mogli liczyć na wirtualną podróż po tych azjatyckich perłach. Rzecz jasna, o ile względy techniczne pozwolą.

Zapraszamy do śledzenia relacji na portalu Kurier365.pl. W zakładce Globtroter, gdzie będą pojawiać się artykuły uczestników wyprawy, znajdziemy też inne relacje z równie egzotycznych i tajemniczych miejsc świata.
Wyjazd organizuje Biuro Turystyczne Bezkresy.


Euro-Energia - firma została założona w 2004 roku i od tego czasu zarządza zakupami energii elektrycznej dla ponad 10 tys. obiektów na terenie całego kraju. Przede wszystkim są to klienci wielooddziałowi: banki, salony samochodowe, stacje paliw, zakłady telekomunikacyjne. Jednak zgodnie z planami firma w niedalekiej przyszłości ma zamiar objąć swoją działalnością również klientów indywidualnych. Głównym celem firmy jest usatysfakcjonowanie odbiorcy poprzez optymalizację parametrów zakupu energii elektrycznej oraz wdrażanie systemów oszczędnościowych, pozwalających efektywniej gospodarować energią.

{jumi [*9]}

Warszawa