updated 4:01 PM CET, Jan 16, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Uśmiech Prestiżu

  • Napisane przez bk
  • Dział: Biznes
Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska

Z prawdziwą dumą mówimy, że jesteśmy Europejczykami. Unia Europejska pozwoliła nam jeszcze szerzej otworzyć okno na świat w wielu dziedzinach naszej gospodarki. Wejście Polski do Unii, to też  czas dla młodych i zdolnych przedsiębiorców.

{jumi [*4]}Jedną z najszybciej i najlepiej rozwijających się dziedzin przedsiębiorczości jest prywatna służba zdrowia.
Jak pokazują badania coraz więcej Polaków korzysta właśnie z usług prywatnych klinik ze względu na wysoka jakość usług świadczonych w komfortowych warunkach.
Wielu też z nas posiada już prywatne ubezpieczenia lub korzysta z tzw.  medycznych abonamentów prywatnych lub firmowych.
Przykładem dynamicznie rozwijającej się firmy posiadającej ugruntowaną pozycje na prywatnym rynku usług stomatologicznych jest klinika Villa Nova  Dental Clinic w Warszawie.

Rozmowa z dr Emma Kiworkowa-Raczkowska właścicielką kliniki Villa Nova

Redakcja:

Pani klinika obchodzi właśnie 5 rocznice urodzin. Może kilka zdań o początkach rozpoczęcia działalności firmy.

Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska:

Jestem lekarzem ortodontą i moją zawodową ambicją było stworzenie kliniki w oparciu o najwyższe światowe standardy medyczne. Klinikę stomatologiczną stworzyłam razem  z moją mamą, która pracuje w zawodzie stomatologa od ponad 30 lat i od wielu lat dzieliła się ze mną swoimi doświadczeniami zawodowymi oraz cennymi radami niezbędnymi w prowadzeniu własnego biznesu. To ona uświadomiła mi też, co  jest w tej odpowiedzialnej pracy  niezbędne i bezcenne.
Od początku działalności stosujemy prostą i żelazna zasadę, iż najlepszą reklamą jest dla kliniki liczba usatysfakcjonowanych pacjentów.
Jestem dumna, ze zaufało nam ponad 70 tys. pacjentów, z których znaczna cześć jest z nami od początku działalności. Staramy się zaspakajać nawet najtrudniejsze oczekiwania, a zadowoleni pacjenci polecają nas kolejnym osobom.

Redakcja:

Wiadomo, ze oprócz nowoczesnego sprzętu diagnostyczno-medycznego oczywiście najważniejszy jest czynnik ludzki tzn. dobrany zespół lekarzy. Jest pani liderem jednego z największych w Polsce zespołów ortodontów.

Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska:

Zgadzam się, że najważniejsi są lekarze. To dzięki ich pracy zbudowaliśmy dobry wizerunek firmy i pracujemy na wysoką jakość usług. W przypadku Villi Nova można nawet powiedzieć, ze specjalizujemy się w ortodoncji – jednej z najtrudniejszych metod leczenia wad zgryzu w stomatologii. To ważna dziedzina i nadal mamy mało dobrych specjalistów w kraju, a zapotrzebowanie pacjentów jest duże. Leczenie ortodontyczne dotyczy zarówno młodych ludzi jak dojrzałych, a dobrze zaplanowane i przeprowadzone już we wczesnych latach życia ma ogromny wpływ na nasz ładny uśmiech.
Mam szczęście pracować z lekarzami, którzy posiadają wiele osiągnięć medycznych i naukowych. W naszej klinice stosujemy z sukcesem kilka innowacyjnych metod leczenia zgryzu. Tylko dobór odpowiednich specjalistów w połączeniu z najnowocześniejszymi medycznymi rozwiązaniami pozwala nam uzyskiwać sukcesy, co wiąże się z naprawdę imponującymi efektami leczenia u pacjentów.

Redakcja:

Co oznacza, ze pacjenci Villi Nova uzyskują kompleksowe leczenie stomatologiczne?

Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska:

Chce powiedzieć że leczymy naszych pacjentów interdyscyplinarnie. Każdy pacjent w zależności od potrzeb i możliwości czasowych jest traktowany indywidualnie. Duża część naszych pacjentów to ludzie prowadzący własne firmy lub pracujący na stanowiskach managerskich oraz osoby publiczne.
Jest więc konieczne, aby jak najdogodniej dla nich i w jak możliwie  najkrótszym czasie przeprowadzić leczenie.
Zasada stomatologii estetycznej jest m.in. to że efekt przeprowadzonego leczenia powinien idealnie pasować do całej twarzy pacjenta – tworząc tym samym miłe wizualne wrażenie.
Ponieważ w naszej ofercie usług znajduje się wiele różnych metod leczenia ważny jest  właściwy wybór poprzez konsultacje i przygotowanie przemyślanego sposobu leczenia, prowadzącego do uzyskania perfekcyjnego efektu.

Redakcja:

Kończąc nasza rozmowę poprosimy o podanie kilku silnych atutów kliniki

Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska:

- profesjonalizm naszych specjalistów i bezpieczeństwo pacjenta w naszych komfortowych wnętrzach
- dyskrecja i zaufanie
- indywidualne i kompleksowe leczenie
- kulturalna, kompetentna i miła obsługa recepcyjna
- posiadamy bezprzewodowy dostęp do Internetu dla potrzeb naszych pacjentów
- siedziba naszej kliniki  przystosowana jest dla potrzeb osób niepełnosprawnych
- Villa Nova mieści się w eleganckiej i bezpiecznej dzielnicy Wilanów

Redakcja:

Na jednym oddechu można powiedzieć Pani doktor – pogratulować!
Znani też jesteście z inicjatyw w stosunku do potrzebujących dzieci.

Dr Emma Kiworkowa-Raczkowska:

Dodatkowo w ramach działalności prozdrowotnej przy klinice otworzyliśmy Fundacje „Villa Nova Dzieciom”, która zapewnia opiekę stomatologiczna dzieciom z kilku domów dziecka.

Redakcja:

Jednym słowem nie myślicie tylko o sobie i wychodzicie naprzeciw potrzebującym.
To bardzo zacna inicjatywa, bo choć w przysiędze lekarskiej brzmią m.in. słowa „nie szkodzić” – w Państwa przypadku można tez dodać słowo „pomagać”.
Dziękując za rozmowę, gratulujemy Pani musimy zaznaczyć,  pięknej kobiecie tak dobrze funkcjonującej firmy i życzymy wielu dalszych sukcesów.

{jumi [*9]}

Warszawa