updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Koleje Mazowieckie wyróżnione

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Koleje Mazowieckie wyróżnione Koleje Mazowieckie

„Koleje Mazowieckie –KM” Sp. z o.o. zostały wyróżnione w kwietniowej edycji kwartalnego dodatku “Gazety Finansowej”, poświęconego społecznej odpowiedzialności biznesu.

{jumi [*4]}W tym wydaniu redakcja postanowiła nagrodzić spółki samorządowe i instytucje publiczne, podejmujące ważne działania prospołeczne. Drugim wyróżnionym podmiotem jest Narodowy Bank Polski. Redakcja podkreśliła, że na szczególne uznanie zasługuje zaangażowanie KM w inicjatywy z zakresu kultury (m.in. projekt “Twoja kolej na...”) i edukacji (w tym udział w akcji “Cała Polska czyta dzieciom”). Doceniono również współpracę z placówkami oświatowymi z województwa mazowieckiego, w szczególności z Zespołem Szkół im. S. Wysockiego. Przypomniano, że Koleje Mazowieckie włączają się w wydarzenia przypominające o polskiej historii – w tym w obchody rocznicy Bitwy Warszawskiej i imprezę historyczno-edukacyjną “Oblężenie Malborka”. Nie zapomniano także o trwającej już kilka lat współpracy z Fundacją Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Bardzo cieszę się z tego wyróżnieniamówi Prezes Zarządu Kolei Mazowieckich, Artur Radwan. - Chcemy być spółką społecznie odpowiedzialną, angażującą się w wartościowe projekty powstające na Mazowszu. Ich lista będzie sukcesywnie poszerzana. Wyróżnienie, które przyznała nam “Gazeta Finansowa” utwierdza nas w przekonaniu, że warto wykorzystywać nasze możliwości dla wsparcia ważnych inicjatyw.

Tygodnik „Gazeta Finansowa” od 2009 r. co kwartał nagradza firmy i instytucje, których aktywność w zakresie CSR może stanowić wzór dla środowiska biznesowego. Wśród dotychczasowych laureatów znaleźli się m.in.: Polkomtel SA, Krajowa Izba Gospodarcza, Telewizja Polsat i Polska Grupa Farmaceutyczna.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation