updated 10:57 AM CEST, Apr 24, 2019
A+ A A-

Amatorska PlusLiga

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Amatorska PlusLiga www.sxc.hu

W kwietniu ruszyła Amatorska PlusLiga - pierwsze w naszym kraju amatorskie rozgrywki siatkarskie organizowane na skalę ogólnopolską. Mecze w ramach eliminacji i ligi odbędą się w halach sportowych w Warszawie, Poznaniu, Wejherowie, Katowicach oraz Wrocławiu.

{jumi [*4]}Rekrutacja trwa od 12 kwietnia do 10 maja br. Aby wziąć udział w rozgrywkach, należy złożyć komplet formularzy zgłoszeniowych w jednym z dwudziestu wyznaczonych punktów sprzedaży sieci Plus w rejonie miast, w których odbywać się będą rozgrywki. Formularze zgłoszeniowe, regulamin, spis wyznaczonych punktów sprzedaży oraz pozostałe informacje na temat rozgrywek znajdują się na oficjalnej stronie internetowej Amatorskiej PlusLigi pod adresem: www.plusliga.pl/amatorska. Udział w rozgrywkach dla wszystkich uczestników na każdym etapie jest bezpłatny. Są one organizowane dla pełnoletnich klientów sieci Plus. Zwycięska drużyna pierwszej edycji Amatorskiej PlusLigi zostanie wyłoniona w wielkim finale, który rozegrany będzie w dniu 9 lipca br., jako przedmecz spotkania Polska - Niemcy w Lidze Światowej w katowickim Spodku.

Amatorska PlusLiga to projekt realizowany przez Profesjonalną Ligę Piłki Siatkowej, dlatego na każdym etapie rozgrywek zawodnicy-amatorzy będą mieli okazję do spotkań i treningów pod okiem profesjonalnych siatkarzy, którzy na co dzień występują w najlepszych klubach siatkarskich w Polsce. Sponsorem rozgrywek Amatorskiej PlusLigi jest operator sieci Plus. Patronami medialnymi rozgrywek zostali: RMF Maxxx, „Men’s Heath”, „Gazeta Wyborcza”, portal internetowy Sport.pl oraz Lookr TV. Do wzięcia udziału w rozgrywkach ligowych organizowanych w ramach Amatorskiej PlusLigi zaproszeni są wszyscy amatorzy i pasjonaci siatkówki.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation