updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Zakończony konkurs na wsparcie CSR

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Zakończony konkurs na wsparcie CSR www.sxc.hu

108 projektów z 14 województw wpłynęło do Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości w trakcie trwania konkursu na dofinansowanie projektów wspierających społeczną odpowiedzialność biznesu.

Wnioski opiewają na kwotę ponad 7,7 mln zł. Konkurs został zamknięty 20 maja 2013 r. – informuje portal www.programszwajcarski.gov.pl.
Celem konkursu, ogłoszonego w ramach projektu  „Zwiększenie konkurencyjności regionów poprzez społeczną odpowiedzialność biznesu (CSR)” jest udzielenie pomocy finansowej w formie bezzwrotnego wsparcia finansowego na realizację projektów polegających na wdrożeniu rozwiązań z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Przez społeczną odpowiedzialność biznesu rozumie się podejmowanie przez przedsiębiorcę rozwiązań, bezpośrednio związanych z prowadzoną przez niego działalnością, uwzględniających aspekty społeczne i środowiskowe.
Całkowita alokacja środków na udzielenie wsparcia na wdrożenie CSR dla MŚP w ramach I naboru konkursu wynosi 5 849 238,91 zł. Alokacja środków na każde z 16. województw wynosi 365 577,43 zł. Obecnie trwa ocena złożonych wniosków.

 {jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl