updated 11:25 PM CEST, Jun 18, 2019
A+ A A-

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu nad Odrą

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Społeczna Odpowiedzialność Biznesu nad Odrą Fot. www.ozpl.pl

W Hotelu Bastion w Kostrzynie nad Odrą, odbyło się  czwarte regionalne seminarium z cyklu: „CSR w twojej firmie? To możliwe!”. Spotkanie zgromadziło pracowników i pracodawców z firm o różnym przekroju branżowym oraz wielkości.

Zebranych łączył jeden cel, którym było poznanie czym jest CSR, czy warto wprowadzić go do własnej firmy i jakie niesie za sobą korzyści. Odpowiedzi na te pytania udzieliła Marta Szymborska, Lider grupy Raben, zarządzający wdrażaniem projektów CSR w 10 krajach Europy. Część teoretyczna seminarium została dodatkowo wzbogacono o warsztaty, które miały na celu aktywizację grupy oraz bardziej praktyczne ujęcie społecznej odpowiedzialności biznesu.

Druga prelegentka, Dorota Leligdowicz zapoznała uczestników z odpowiedzialnością przedsiębiorstw wynikająca z synergii pracodawca-pracownik-otoczenie. Mówiła także o jakości relacji pracodawcy i pracownika i jej wpływie na funkcjonowanie firmy, a także o wpływie rozwoju zawodowego i osobistego pracownika na sukces firmy. Za pośrednictwem Agnieszki Poźniak, Koordynatora projektu „Działaj odpowiedzialnie!- promocja społecznej odpowiedzialności biznesu w województwie lubuskim” został przedstawiony cel, oraz główne założenia projektu, a także źródła finansowania projektów CSR w Polsce.

Całość pod linkiem:

http://www.opzl.pl/aktualnosci/817,spoleczna_odpowiedzialnosc_biznesu_tym_razem_w_kostrzynie_nad_odra

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation