updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Młodzi sportowcy wsparci przez sieć

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Młodzi sportowcy wsparci przez sieć Fot. Spar Polska

Spar Polska w ramach realizacji strategii Społecznej Odpowiedzialności Biznesu wsparł rzeszowski oddział Akademii Piłkarskiej Ziomki.

Misją Akademii jest promowanie zdrowego trybu życia wśród dzieci w wieku od 5 do 13 roku życia, które uczestnicząc w regularnych treningach rozwijają się poprzez sport oraz kształtują swój charakter w oparciu o sportowe wartości i zasady fair play. - SPAR Polska od wielu lat wspiera zawodowych sportowców, a ponieważ bliska nam idea zdrowego trybu życia jest uniwersalna i nie ma granic wiekowych, pomagamy ją rozwijać nie tylko dorosłym, ale również tym najmłodszym mówi Andrzej Figiel, wiceprezes Spar Polska. Mamy nadzieję, że wakacyjne treningi zainspirują niejednego uczestnika Akademii do podążania sportową ścieżką i osiągania doskonałych wyników w przyszłości.
Całość: http://www.spar.pl/main.php?p=732&s=21124
{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl