updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Raport CSR w TVP

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Raport CSR w TVP www.sxc.hu

Warmińsko-Mazurskie Forum Społecznie Odpowiedzialnego Biznesu zaprasza na program „Raport Odpowiedzialnego Biznesu”, emitowany przez Telewizję Olsztyn.

Kolejne odcinki cyklu pokazują zasady działania tzw. biznesu zaangażowanego. Jak poinformował portal ngo.pl Raport nie tylko pokazuje na czym polega CSR, ale także przedstawia przykłady firm i projektów realizujących ideę społecznej odpowiedzialności biznesu. - Poszczególne części programu poruszają kwestie istotne dla budowania kapitału przedsiębiorstwa, jako organizacji przyjaznej pracownikom a także środowisku i lokalnej społeczności. Na temat korzyści i wartości przejawiających się w CSR wypowiadają się przedsiębiorcy, którzy przystąpili do Forum WaMaBoss oraz eksperci – powiedziała Eliza Popławska-Jodko, Forum WaMaBoss.

Tematem ostatniego odcinka były dobre praktyki prezentowane przez firmy, które z powodzeniem realizują programy związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu.

Całość: http://wiadomosci.ngo.pl/wiadomosci/896462.html

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl