updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Koleje Mazowieckie przyjazne kobietom ciężarnym

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Koleje Mazowieckie przyjazne kobietom ciężarnym Koleje Mazowieckie
„Koleje Mazowieckie – KM” zostały wytypowane jako miejsce przyjazne kobietom w ciąży przez organizatora Rankingu Miejsc Przyjaznych Mamie – Falvit.
{jumi [*4]}Wyróżnienie jest elementem kampanii „Odmienny stan – odmienne traktowanie”, mającej na celu edukowanie w zakresie potrzeb i zdrowia kobiety oraz jej nienarodzonego dziecka. KM, prowadzące działania na rzecz zapewnienia przyszłym mamom odpowiednich warunków podróży, uczestniczą w tej kampanii. Plebiscyt na Miejsce Przyjazne Przyszłej Mamie ma wskazywać miejsca szanujące przywileje kobiet ciężarnych. Głosowanie w rankingu na takie miejsca odbędzie się poprzez serwis Odmiennystan.pl – internauci będą mogli oddawać głosy od 13 września do 31 października. Wyłonienie i wyróżnienie specjalnym piktogramem Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie jest planowane na koniec 2010 r.

- Oprócz specjalnych oznaczeń miejsc dla kobiet ciężarnych, w nowych i modernizowanych wagonach umieszczane są w toaletach przewijaki. Nasza spółka jest również partnerem akcji wydawnictwa Murator „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”. Wśród milionów pasażerów, którzy co roku korzystają z naszych pociągów, jest wiele kobiet ciężarnych. Naszym obowiązkiem jest ułatwienie im podróży – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy KM.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl