updated 10:20 AM CEST, May 27, 2019
A+ A A-

„Spółdzielnia socjalna krok po kroku”

  • Napisał 
  • Dział: CSR
„Spółdzielnia socjalna krok po kroku” Fot. wikipedia.pl

Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenie „Tilia” zaprasza podmioty ekonomii społecznej oraz osoby fizyczne, w tym również bezrobotne z woj. kujawsko- pomorskiego z powiatów: chełmińskiego, aleksandrowskiego, toruńskiego, m. Toruń do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Spółdzielnia socjalna krok po kroku”.

Miejsce: Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13, Toruń. Termin: 5 grudnia 2013 w godz. 9.00-17.00 (8 godz.) - napisał portal bezrobocie.org.pl.

Europejskie Centrum Współpracy Młodzieży oraz Stowarzyszenie „Tilia” zaprasza podmioty ekonomii społecznej (organizacje pozarządowe, spółdzielnie pracy, spółdzielnie socjalne, instytucje rynku pracy, pomocy i integracji społecznej) oraz osoby fizyczne w tym również bezrobotnych z terenu woj. kujawsko – pomorskiego z powiatów: chełmińskiego, aleksandrowskiego, toruńskiego, m. Toruń do uczestnictwa w projekcie pn. „Ośrodek wsparcia ekonomii społecznej w Toruniu”. Projekt jest realizowany w okresie październik 2013 – wrzesień 2015. W ramach projektu organizowane są szkolenia m.in. w zakresie podstaw prawnych, finansowych, marketingowych, zakładania podmiotów ekonomii społecznej, a także pozyskiwania i zarządzania funduszami.

Najbliższe szkolenie: Tytuł: „Spółdzielnia socjalna krok po kroku” (szkolenie jest wstępem do działań mających na celu założenie spółdzielni socjalnej w ramach Ośrodka wsparcia ekonomii społecznej w Toruniu). Miejsce: Szkoła Leśna na Barbarce, ul. Przysiecka 13, Toruń (w przypadku braku możliwości bezpośredniego dojazdu proszę o kontakt – na miejsce nie dojeżdża komunikacja miejska). Termin: 5.12.2013 w godz. 9.00-17.00 (8 godz.) z przerwą na obiad. Osoba prowadząca szkolenie: Zofia Ziemba - trener i doradca. Termin nadsyłania zgłoszeń: 3.12.2013 r. (fax 056 657 60 85 , email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szkolenie jest bezpłatne. Szczególnie zapraszamy osoby zatrudnione w podmiotach ekonomii społecznej, osoby bezrobotne oraz te, które są zainteresowane założeniem spółdzielni socjalnej!

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation