updated 1:23 PM CEST, Apr 25, 2019
A+ A A-

„Firma Przyjazna Ojcom”

  • Napisał 
  • Dział: CSR
„Firma Przyjazna Ojcom” www.morguefile.com

Konkurs „Firma Przyjazna Ojcom”, trwający do 13 grudnia br. skierowany jest do małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. Jego celem jest propagowanie i nagrodzenie postaw pracodawców, którzy tworzą miejsca pracy przyjazne ojcom – napisał portal hrnews.pl na podstawie informacji portalu rodzina.gov.pl.

Zadanie konkursowe polega na przesłaniu zgłoszenia stanowiącego odpowiedź na pytanie: „Dlaczego moja firma powinna otrzymać tytuł Firmy Przyjaznej Ojcom?”, zawierającej się w trzech punktach (maksymalnie 1500 znaków ze spacjami) wraz z opcjonalną dokumentacją zdjęciową (maksymalnie 9 sztuk).

W konkursie mogą wziąć udział: małe- i mikro- przedsiębiorstwa (zatrudniające mniej niż 10 pracowników); średnie przedsiębiorstwa (zatrudniające mniej niż 250 pracowników); duże przedsiębiorstwa (zatrudniające ponad 250 pracowników). Laureatów wyłoni jury, w składzie: przedstawiciel Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich; przedstawiciel Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej; ekspertka Instytutu Statystyki i Demografii Szkoły Głównej Handlowej; przedstawiciel Konfederacji Lewiatan.

Organizatorem konkursu jest Centrum Rozwoju Zasobów Ludzkich oraz Ministerstwo Pracy i Polityki Społecznej. Partnerem konkursu jest Konfederacja Lewiatan. Oficjalnego wręczenia nagród dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców 19 grudnia br.  Konkurs trwa do 13 grudnia 2013 r. Nagrody: przyznanie tytułu: „Firmy Przyjaznej Ojcom” zdobywcom miejsca pierwszego w każdej z kategorii; odznaka i statuetka za miejsca I – III; dyplom za miejsca I – III. Ogłoszenie zwycięzców (miejsca I, II, III) odbędzie się 17 grudnia 2013 r. na stronie www.rodzina.gov.pl/urlopy, zwycięzcy zostaną także poinformowani o wygranej drogą mailową. Oficjalnego wręczenia nagród dokona Minister Pracy i Polityki Społecznej podczas Kongresu Ojców w dniu 19 grudnia br.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation