updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Muzodajnia.pl na Pikniku Country

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Muzodajnia.pl na Pikniku Country Performance

23-25 lipca br. – jak co roku od 1983 r. - na Festiwalu Piknik Country na scenie w Mrągowie zagoszczą największe gwiazdy polskiego country, m.in. Lonstar, Maciej Maleńczuk, Tomasz Szwed oraz Ala Boncol.

{jumi [*4]}Sobotni dzień to konkursowy koncert „Siedmiu Wspaniałych”, podczas którego gwiazdy zaprezentują świetnie zapowiadających się młodych artystów, którzy wykonają hity światowego country w autorskich aranżacjach przygotowanych przez Zygmunta Kuklę, któremu towarzyszyć będzie Orkiestra Kukla Band. Wyboru najlepszego z „Siedmiu Wspaniałych” dokona specjalnie powołane jury. Uczestnicy konkursu walczyć będą o nagranie Maxi Singla w profesjonalnym studio. Oficjalnym partnerem i sponsorem konkursu jest serwis internetowy z legalną muzyką za grosze - Muzodajnia.pl (właścicielem serwisu jest sieć telefonii komórkowej Plus). Atrakcją sobotniego wieczoru będzie countrowy recital Macieja Maleńczuka. Niedzielna propozycja jest nowością w programie Festiwalu. Na scenie zagości Country Kabareton, którego gospodarzem będzie Kabaret Pod Wyrwigroszem świętujący swoje 15-lecie. W programie gościnnie wystąpią czołowi artyści polskiej sceny kabaretowej -  Grzegorz Halama, Kabaret Młodych Panów, Liquidmime. Prowadzącymi tegoroczny Festiwal będą Korneliusz Pacuda, Agnieszka Popielewicz oraz Maciej Rock.

Sponsorem strategicznym imprezy są: operator sieci Plus i Muzodajnia.pl - największy w Polsce portal muzyczny oferujący setki tysięcy utworów prosto od artystów, za grosze, na komórkę, komputer i dowolne urządzenie przenośne odtwarzające pliki mp3.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl