updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Koleje Mazowieckie Miejscem Przyjaznym Mamom

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Koleje Mazowieckie Miejscem Przyjaznym Mamom www.mazowieckie.com.pl

Internauci mają już możliwość głosowania na spółkę Koleje Mazowieckie (KM) w Rankingu Miejsc Przyjaznych Przyszłej Mamie. Głosowanie odbywa się poprzez serwis Odmiennystan.pl i potrwa do 31 października.

{jumi [*4]}Plebiscyt jest elementem kampanii „Odmienny stan - odmienne traktowanie” zorganizowanej przez PF Jelfa SA, producenta preparatu FALVIT. Kampania ma na celu edukację w zakresie potrzeb i zdrowia kobiety oraz jej nienarodzonego dziecka. Częścią kampanii jest plebiscyt na Miejsce Przyjazne Przyszłej Mamie, który będzie wskazywać miejsca, szanujące przywileje kobiet ciężarnych. Spółka KM, prowadząca działania na rzecz zapewnienia przyszłym mamom odpowiednich warunków podróży, są partnerem tej kampanii i walczą w tegorocznej edycji o tytuł Miejsca Przyjaznego Mamom.

Nagrodą w plebiscycie, prócz tytułu Miejsce Przyjazne Mamom, jest możliwość posługiwania się piktogramem kampanii „Odmienny stan - odmienne traktowanie”. Wyłonienie zwycięzców jest planowane na koniec br.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl