updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Na zakupy do kina

  • Napisane przez Adam Krawczyk
  • Dział: CSR

Ruszyła kolejna edycja wakacyjnego Kina z Biedronką. Przez ponad miesiąc przy sklepach sieci zostaną zorganizowane bezpłatne pokazy największych filmowych hitów.

Projekcje plenerowe odbędą się w miejscowościach wypoczynkowych i mniejszych miastach, m.in. w Augustowie, Łebie, Warce, Ustrzykach Dolnych czy Złotym Stoku.

Pod hasłem „Kino dla wszystkich, największe filmowe hity" wyświetlonych zostanie 10 wyselekcjonowanych i najpopularniejszych filmów zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci, m.in.: przebojowa hollywoodzka produkcja „Iluzja", polska komedia romantyczna „Dzień dobry, kocham Cię!", oscarowy „Marsjanin" oraz dedykowane najmłodszym widzom, bijące rekordy popularności „Wakacje Mikołajka".

Bezpłatne pokazy będą odbywać się po zmroku na parkingach sklepów Biedronka. Na publiczność czekać będzie specjalnie przygotowana widownia z 300 miejscami siedzącymi oraz plenerowy ekran kinowy. Za obsługę audiowizualną projektu odpowiada Outdoor Cinema.

W dotychczasowych edycjach z seansów w ramach Kina z Biedronką skorzystało ponad 30 tys. osób. Tegoroczna akcja potrwa do 21 sierpnia.

Please provide full Credentials Infomation