updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Drewniane zabawki Elefun Toys – pomysł Biedronki na świąteczne prezenty

  • Napisane przez Biedronka
  • Dział: CSR
Drewniane zabawki Elefun Toys – pomysł Biedronki na świąteczne prezenty Biedronka

Biedronka zaprasza na zakupy świątecznych prezentów.

W akcji specjalnej „Ciesz się świętami jak dziecko” oferuje w cotygodniowych odsłonach klocki Lego, przytulanki, gadżety elektroniczne, gry i książki. Szczególne miejsce w ofercie zajmują drewniane zabawki marki własnej Elefun Toys, nawiązujące jednocześnie do zabaw sprzed lat, jak i aktualnych trendów.

Zabawki Elefun Toys będą dostępne w ofercie już od 20 listopada. 

Zabawki Elefun Toys obejmują artykuły dla dzieci w różnym wieku. W sklepach znajdą się m.in. przeznaczone dla dzieci już od 1. roku życia klocki i sześcian edukacyjny. Dla nieco starszych dzieci sieć proponuje m.in. kolejkę z wagoników i kolorowych klocków, samochody, tablicę obowiązków uczącą odpowiedzialności i systematyczności, dwustronny zegar z tablicą w kształcie żółwia oraz drewniane domki do samodzielnego złożenia, z których wyczarować można m.in. szkołę, ecomarket czy lecznicę weterynaryjną. Najmłodsi będą mogli wczuć się również w rolę szefa kuchni, dzięki drewnianej kuchni z wieloma ruchomymi elementami, takimi jak: piekarnik, mikrofalówka, zlewozmywak, którą można dodatkowo wyposażyć w akcesoria kuchenne oraz zestawy owoców i warzyw.

Zabawki Elefun Toys wyróżniają się prostotą wykonania, co mobilizuje dzieci do kreatywnego myślenia i rozwoju wyobraźni podczas zabawy. Naturalny surowiec, jakim jest drewno, sprawia, że są bezpieczne w czasie zabawy. Ich jakość weryfikowana jest w czasie produkcji przez odpowiednie jednostki certyfikacyjne. Świadczą o tym przyznane znaki jakości TÜV. Dodatkowo zabawki są łatwe do utrzymania w czystości oraz niezwykle trwałe, dzięki czemu dzieci będą się mogły cieszyć nimi przez długi czas.

W ramach marki Elefun stworzonej w 2010 r. Biedronka oferuje czasowy asortyment zabawek, materiałów biurowych i edukacyjnych. Ich założeniem jest wspieranie rozwoju dzieci od najmłodszych lat poprzez towarzyszenie im w zabawie i zdobywaniu nowych umiejętności w przyjazny sposób. Elefun Toys to nowa propozycja obejmująca drewniane zabawki zgodnie z aktualnymi trendami.

Obecnie w branży dziecięcej dużym zainteresowaniem cieszą się właśnie zabawki drewniane, z recyclingu czy biodegradowalne. Trendy w zabawkach drewnianych odzwierciedlają również trendy projektantów wnętrz i mody, nawiązują do zabawek w stylu retro oraz do prostych, nieskomplikowanych gier z przeszłości. Naturalne zabawki z drewna stanowią alternatywę dla produktów wykonanych zgodnie z założeniami STEAM (z ang. Nauka, Technologie, Inżynieria, Sztuka i Matematyka), czyli wielofunkcyjnych gadżetów wykorzystujących nowe technologie.


Wszystkie produkty z oferty zostały zaprezentowane w folderze „Ciesz się Świętami jak dziecko” i na stronie internetowej www.biedronka.pl.

Please provide full Credentials Infomation