updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Caritas Polska na kiermaszu mikołajkowym w Ministerstwie Finansów

  • Napisane przez caritas.pl
  • Dział: CSR
Wyróżniony Caritas Polska na kiermaszu mikołajkowym w Ministerstwie Finansów

Pracownicy Ministerstwa Finansów – a szczególnie Krajowej Administracji Skarbowej w Warszawie włączyli się w tym wyjątkowym czasie przed świętami Bożego Narodzenia we wsparcie najbardziej potrzebujących dzieci w ramach akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom.

W czasie kiermaszu mikołajkowego w Ministerstwie Finansów na stoisku Caritas Polska rozprowadzane były świece Caritas i wigilijne opłatki (specjalne z szopką) – poświęcone przez kapelana. Ofiary składane w tym czasie do puszki w całości będą przekazane na pomoc potrzebującym dzieciom.

Każdy chętny mógł też włączyć się w akcję Tytka Charytatywna i otrzymać do wypełnienia artykułami spożywczymi i chemicznymi papierową torbę, która trafi do potrzebujących przed świętami Bożego Narodzenia.

Kiermasz swoją obecnością zaszczycił pan pan Jacek Czachor – Mistrz świata w rajdach terenowych i wielokrotny uczestnik słynnego Rajdu Dakar.

 

 

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl