updated 1:23 PM CEST, Apr 25, 2019
A+ A A-

Pamiętaj o mamach cd.

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Pamiętaj o mamach cd. www.sxc.hu

Dzisiaj rusza konkurs Kolei Mazowieckich i Radia dla Ciebie. Jego celem jest wybranie hasła promującego pomoc osobom podróżującym z małymi dziećmi.

{jumi [*4]}Konkurs stanowi element zainaugurowanej w kwietniu br. akcji „Pamiętaj o Mamach”, nad którą patronat objęli: pełnomocnik rządu ds. równego traktowania, minister Elżbieta Radziszewska oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich. Do 17 maja (do godz. 15.30) pod adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. będzie można nadsyłać propozycje haseł, wypełniając formularz, dostępny na stronach internetowych Kolei Mazowieckich i Radia dla Ciebie. Ze zgłoszonych propozycji zostanie wyłonione jedno zwycięskie hasło. Przy wyborze pod uwagę będą brane oryginalność, użyteczność, a także poprawność językowa zgłaszanej propozycji. Nie jest wykluczone, że zostaną przyznane specjalne wyróżnienia dla innych interesujących haseł. Nagrodzonych poznamy do 25 maja. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – niespodzianka. - W ramach kampanii społecznej „Pamiętaj o Mamach”, postanowiliśmy zorganizować konkurs na hasło promujące pomoc osobom podróżującym z małymi dziećmi. Chcemy w ten sposób zachęcić społeczeństwo do aktywnego włączenia się w kampanię.  – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy KM. Osoby podróżujące z małymi dziećmi, często spotykają się z barierami, których same nie są w stanie pokonać. Dlatego takim osobom potrzebna jest szczególna pomoc: przy wsiadaniu, wysiadaniu z pociągu, czy po prostu ustąpienie miejsca.

Akcja „Pamiętaj o Mamach” to kolejny projekt spółki Koleje Mazowieckie mający na celu zwrócenie uwagi na pomoc podróżnym, którzy potrzebują szczególnej życzliwości ze strony otoczenia – matkom, dzieciom, czy kobietom w ciąży. Spółka uczestniczyła, m.in. w kampanii „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”, czy „Odmienny stan – odmienne traktowanie”. Koleje Mazowieckie zostały również wyróżnione w głosowaniu internautów tytułem „Miejsca Przyjaznego Przyszłej Mamie 2010”. Regulamin konkursu i formularz dostępne na stronach: www.mazowieckie.com.pl; www.rdc.pl

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation