updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Pamiętaj o Mamach do 17 maja

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Pamiętaj o Mamach do 17 maja Koleje Mazowieckie

Już tylko do wtorku 17 maja można wziąć udział w konkursie Kolei Mazowieckich i Radia dla Ciebie. Jego celem jest wybranie hasła promującego pomoc osobom podróżującym z małymi dziećmi.

{jumi [*4]}Konkurs stanowi element zainaugurowanej w kwietniu br. akcji „Pamiętaj o Mamach”, nad którą patronat objęli: pełnomocnik rządu ds. równego traktowania Elżbieta Radziszewska oraz marszałek województwa mazowieckiego Adam Struzik. Konkurs jest otwarty dla wszystkich osób pełnoletnich. Tylko do 17 maja (do godz. 15.30) pod adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. można nadsyłać propozycje haseł, wypełniając formularz, dostępny na stronach internetowych Kolei Mazowieckich i Radia dla Ciebie. Ze zgłoszonych propozycji zostanie wyłonione jedno zwycięskie hasło. Przy wyborze pod uwagę będą brane oryginalność, użyteczność, a także poprawność językowa zgłaszanej propozycji. Nie jest wykluczone, że zostaną przyznane specjalne wyróżnienia dla innych interesujących haseł. Nagrodzonych poznamy do 25 maja. Na zwycięzcę czeka atrakcyjna nagroda – niespodzianka. - W ramach kampanii społecznej „Pamiętaj o Mamach”, postanowiliśmy zorganizować konkurs na hasło promujące pomoc osobom podróżującym z małymi dziećmi. Chcemy w ten sposób zachęcić społeczeństwo do aktywnego włączenia się w kampanię.  – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. – Osoby podróżujące z małymi dziećmi, często spotykają się z barierami, których same nie są w stanie pokonać. Dlatego takim osobom potrzebna jest szczególna pomoc: przy wsiadaniu, wysiadaniu z pociągu, czy po prostu ustąpienie miejsca.

Akcja „Pamiętaj o Mamach” to kolejny projekt Spółki „Koleje Mazowieckie – KM” mający na celu zwrócenie uwagi na pomoc podróżnym, którzy potrzebują szczególnej życzliwości ze strony otoczenia – matkom, dzieciom, czy kobietom w ciąży. Spółka uczestniczyła, m.in. w kampanii „Więcej życzliwości dla kobiet w ciąży”, czy „Odmienny stan – odmienne traktowanie”. Koleje Mazowieckie zostały również wyróżnione w głosowaniu internautów tytułem „Miejsca Przyjaznego Przyszłej Mamie 2010”. Regulamin konkursu i formularz dostępne na stronach: www.mazowieckie.com.pl oraz www.rdc.pl

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl