updated 4:28 PM CEST, Jun 18, 2019
A+ A A-

PR partner kobiecego wyścigu

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Wyróżniony PR partner kobiecego wyścigu AM Art-Media

Jak informowaliśmy 26-27 maja br. odbędzie się II edycja Rajdu Polski Kobiet. Działań public relations i media relations na rzecz imprezy podjęła się zrealizować AM Art-Media Agencja PR.

Tegoroczny Rajd, organizowany, podobnie jak jego I edycja, przez Fundacją Teraz Kobiety, rozpocznie się w Warszawie. Zaś jego trasa będzie wiodła przez miejscowości położone wokół stolicy (Otwock, Karczew, Góra Kalwaria, Podkowa Leśna, Lesznowola, Otrębusy, Konstancin, Piaseczno). Inicjatywę wesprą swoim udziałem znane celebrytki i sportowcy. Twarzami Rajdu zostali Ewa Gawryluk i Jarosław Kazberuk. Do uczestnictwa w wyścigu zaproszone zostały m.in. Anna Popek, Agnieszka Szulim oraz Izabela Małysz. Podstawowym celem Rajdu Polski Kobiet jest zwrócenie uwagi kobiet w Polsce na rosnące statystyki zachorowań na raka i uświadomienie potrzeby dbania o swoje zdrowie poprzez przeprowadzanie cyklicznych badań takich jak mammografia, USG piersi i narządów rodnych, badań cytologicznych, dokonywania szczepień przeciwko rakowi szyjki macicy, okresowych badań specjalistycznych na poziom hormonów.

- Z Fundacją Teraz Kobiety nawiązaliśmy współpracę już przy pierwszej edycji Rajdu w czerwcu 2011 roku. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem charyzmy i zaangażowania całego zespołu Fundacji w promowaniu badań profilaktycznych wśród kobiet. Z ogromną chęcią zaangażowaliśmy się w rozpowszechnianie informacji o działaniach Fundacji w mediach tak, aby jak największa liczba kobiet mogła dowiedzieć się o badaniach, które ratują ich zdrowie i życie – mówi Ignacy Krasicki, prezes AM Art-Media. W trakcie II edycji Rajdu Polski Kobiet uczestniczki będą miały zorganizowane badania mammograficzne oraz cytologiczne w Centrum Onkologii – Instytut im. Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie oraz Europejskim Centrum Zdrowia w Otwocku. Na całej trasie rajdu rozstawione będą  mammobusy, cytobusy oraz ambulanse do poboru krwi, z których będą mogły skorzystać mieszkanki okolicznych miejscowości. W tych miastach, w których znajdują się placówki szpitalne, np. w Piasecznie – specjalne dyżury pełnić będą gabinety ginekologiczne i mammograficzne. Przed rajdem i po jego zakończeniu realizowane będą  pikniki medyczne w różnych miastach Polski i przy udziale partnerów samochodowych, w tym Subaru Import Polska, które jest jednym z wiodących partnerów samochodowych Fundacji Teraz Kobiety.

Głównymi partnerami wydarzenia są: Automobilklub Centrum, Seat – Iberia Motor Company, Subaru Import Polska.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation