updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Ciuch w ruch dla potrzebujących

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Siedziba Kolei Mazowieckich w Warszawie, przy ul. Lubelskiej Fot. Koleje Mazowieckie Siedziba Kolei Mazowieckich w Warszawie, przy ul. Lubelskiej

Partnerem akcji zorganizowanej przez Fundację Anny Dymnej „Mimo Wszystko” została spółka Koleje Mazowieckie.

W ramach akcji, nazwanej „Ciuch w ruch”, każdy, kto przekaże nieużywaną odzież i tekstylia, wesprze podopiecznych Fundacji. Według organizatorów chodzi o promocję zachowań przyjaznych środowisku. Akcja obejmuje zbiórki odzieży używanej oraz nowej w specjalnie przygotowanych do tego celu pojemnikach. Przedmioty takie jak ubrania, obuwie, torebki czy paski mogą zostać ponownie wykorzystane. Materiał, z którego są wykonane może zostać przetworzony i przynieść zysk. Jego część zostanie przekazana na rzecz podopiecznych Fundacji Anny Dymnej. Pojemnik na odzież został wystawiony m.in. w Warszawie, przed siedzibą Kolei Mazowieckich, przy ul. Lubelskiej 1, przy dworcu Warszawa Wschodnia.

- Po raz kolejny angażujemy się w działania związane z pomocą potrzebującym. Akcja „Ciuch w ruch” jest szczególna, gdyż daje możliwość recyklingu nieużywanych rzeczy, jednocześnie wpierając podopiecznych fundacji  – mówi Donata Nowakowska, rzecznik prasowy Kolei Mazowieckich. Spółka od początku istnienia aktywnie włącza się w akcje i kampanie, które mają na celu pomoc potrzebującym. Jest m.in. partnerem akcji „Samochód Marzeń” prowadzonej przez Fundację Dziecięca Fantazja czy kolejnej edycji kampanii „Więcej życzliwości dla Kobiet w ciąży”.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation