updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

1 procent dla Św. Jana Jerozolimskiego

  • Napisane przez kc / Gazeta Finansowa
  • Dział: CSR
Wyróżniony Podopieczni Fundacji Świętego Jana Jerozolimskiego. Podopieczni Fundacji Świętego Jana Jerozolimskiego.

Wielki procent szansy dla dzieci. W naszym cyklu pt. „Jeden wielki procent", przedstawiamy stowarzyszenia i instytucje pozarządowe posiadające status organizacji pożytku publicznego. Namawiamy w nim czytelników, aby wypełniając roczny PIT, przekazali jeden proc. należnego podatku na szlachetny cel.

Tym razem zapraszamy do zapoznania się z działalnością Fundacji Św. Jana Jerozolimskiego, której misją jest wyrównywanie szans społeczno-rozwojowo-edukacyjnych dzieci i młodzieży z ubogich i patologicznych rodzin, a także wsparcie osób niepełnosprawnych i niewidomych. Numer KRS Fundacji: 0000184419.

 

Warto też pamiętać, że aby przekazać procent podatku, wystarczy tylko wpisać w daną pozycję wybrany numer KRS: PIT 28: pozycja 127; PIT 36: pozycja 303; PIT 36L: pozycja 106; PIT 37: pozycja 124.

 

{jumi [*9]}

 

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl