Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/15881.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/15881
updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Pasję pracy mamy wpisaną w rodzinne DNA

Wyróżniony Anna Kolisz, Wiceprezes Zarządu firmy ANKOL http://www.ankol.com.pl, arch. pryw. Anna Kolisz, Wiceprezes Zarządu firmy ANKOL

Rozmowa z Anną Kolisz - Wiceprezes Zarządu firmy ANKOL, nagrodzonej statuetką VIP Biznesu 2013.

Dostaliście Państwo m.in. tytuł Wybitnych Eksporterów Roku 2013 i The Bizz Arabic 2013 w Dubaju. Czy otrzymanie tytułu VIP Biznesu 2013 jakkolwiek wpłynęło na działalność Państwa firmy?
Szczycimy się wieloma wyróżnieniami o zasięgu krajowym i międzynarodowym. ANKOL jako dostawca wyrobów i usług dla lotnictwa od lat współpracuje z resortami budżetowymi oraz zakładami produkcyjnymi wielu państw na świecie. W prowadzonych działaniach handlowych otrzymywane nagrody, przyznawane przez środowiska eksperckie, prestiżowe gremia czy stowarzyszenia budują nasz wizerunek. Odzwierciedlają bowiem nasz styl zarządzania, uczciwość, rzetelność i solidność w realizowaniu zobowiązań wobec kontrahentów i pracowników. Skuteczność naszych działań na międzynarodowych rynkach potwierdza Tytuł Wybitny Eksporter Roku 2013. Systematyczność i konsekwencja działania w połączeniu z pasją pracy wpisaną w rodzinne DNA, znajomością branży i uwarunkowań rynkowych pozwalają obecnie dobrze funkcjonować na rynkach i kontynuować podjęte założenia strategiczne firmy. Dostawy dla lotnictwa wymagają bowiem nie tylko przestrzegania ścisłych procedur ale także ogromnej wiedzy, znajomości rynków oraz nowoczesnych narzędzi pracy by zapewnić skuteczną realizację kontraktów. Postrzeganie firmy jako rzetelnego, profesjonalnego i godnego współpracy partnera na rynkach międzynarodowych umacnia wizerunek naszej marki. Dowodem tego jest ostatnie wyróżnienie The BIZZ 2013 w postaci statuetki Beyond Success Award oraz Certyfikatów Inspirująca Firma i Światowy Lider Biznesu, które zostały przyznane przez Amerykańskie Stowarzyszenie WORLDCOB i wręczone na wielkiej gali w Dubaju. Są one oceną naszych osiągnięć, promowania kultury jakości, zasad etyki biznesu, wysokich standardów zarzadzania zarówno przedsiębiorstwem jak i kapitałem ludzkim. Ponadto takie uczestnictwo w międzynarodowych forach i konwencjach daje nam możliwość wymiany doświadczeń z innymi przedsiębiorcami, oceny własnych możliwości na tle innych czy obserwacji trendów w biznesie. Te kontakty inspirują nas i pozwalają snuć nowe plany. Wyjątkowo cenimy sobie także zakwalifikowanie nas, przez Redakcję Magazynu VIP Polityka Biznes Fakty, do grona ludzi wyjątkowych, którzy swoimi sukcesami nie tylko podnoszą wskaźniki ekonomiczne i zatrudnienia, ale również budują pozytywne relacje społeczne i są wzorem właściwych postaw w biznesie. Tym samym Tytuł VIP BIZNESU 2013 utwierdza nas w przekonaniu, że kreując wizerunek własnej marki wpływamy na pozytywne postrzeganie polskiego przedsiębiorcy na rynku krajowym i międzynarodowym.
Czy czujecie się Państwo VIP-ami?
Jesteśmy ludźmi twórczymi, poszukującymi i wciąż otwartymi na rozwój, mocno zaangażowanymi w umacnianie pozycji firmy dlatego liczy się dla nas wynik najlepszy z możliwych. Branża lotnicza, w której działamy od ponad 20 lat jest wyjątkowo trudna i wymaga spełniania wielu wymogów i procedur. Zawsze jednak z odwagą i wiarą podejmujemy się nowych wyzwań. Od lat doskonalimy i podnosimy poziom naszej oferty, by sprostać wymaganiom rynkowym. Nasze nastawienie na ciągłe pogłębianie wiedzy i podnoszenie kwalifikacji przynosi wymierne efekty a wdrażanie nowoczesnych technologii i systemów zarządzania zapewnia nam skuteczną i szybką realizację często skomplikowanych umów i kontraktów. Wszystko to pozwoliło nam zbudować silną i rozpoznawalną dziś markę, będącą gwarancją JAKOŚCI, KOMPETENCJI i STANDARDÓW. Jeśli przez to wpływamy na transformację innych, inspirujemy czy przełamujemy stereotypy możemy tylko się cieszyć i w tym sensie czuć się VIP-ami. Tytuł VIP BIZNESU 2013 jest dla nas motywacją do dalszych działań w doskonaleniu i umacnianiu pozycji marki ANKOL, bo ,,Prawdziwa godność nie leży w tym, by odbierać zaszczyty – lecz w tym, by na nie zasłużyć".

{gallery}15881{/gallery}
Znalazła się Pani w gronie 100 polskich kobiet uhonorowanych tytułem Ambasador Przedsiębiorczości Kobiet 2013. Jak Państwo znajdujecie czas i ochotę na pełnienie społecznych funkcji?
Działalność biznesową traktuję bardzo odpowiedzialnie. Ta odpowiedzialność dotyczy zarówno poziomu zarządzania jak i odpowiednich relacji z klientami i kontrahentami, a także całego otoczenia i społecznej aktywności. Kreując wizerunek własnej marki na rynku globalnym chcę wpływać na pozytywne postrzeganie polskiej przedsiębiorczości, zwłaszcza jeśli dotyczy to nowoczesnych inicjatyw odważnych kobiet. Chciałabym, by moje doświadczenie w budowaniu własnej marki w oparciu o najwyższe standardy, kulturę jakości, zasady etyki biznesu, profesjonalizm i pozytywne nastawienie na zmiany i rozwój były inspiracją dla innych przedsiębiorczych kobiet. Budowanie własnej firmy nie jest proste ale zawsze należy mieć wiarę i odwagę. Podejmując działania biznesowe zawsze też należy pamiętać o szacowaniu ryzyka by podejmowane przedsięwzięcia mogły stać się sukcesem. Jeśli potrafimy to wszystko połączyć ze sobą wtedy okazuje się, że właśnie zwykli ludzie mogą dokonać rzeczy niezwykłych. Ponadto kobiety mają w sobie często niedoceniane umiejętności oraz siłę i widzimy dookoła jak potrafią łączyć ze sobą prowadzenie biznesu, obowiązki rodzinne i realizować swoje pasje. Mimo, że mój grafik i kalendarz jest mocno napięty to warto podziałać na rzecz budowy i rozwoju nowoczesnego społeczeństwa - czyż taka inicjatywa nie warta jest wsparcia?

Please provide full Credentials Infomation