updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

PKP Cargo z Plusem Gazety Finansowej

  • Napisane przez Gazeta Finansowa
  • Dział: Biznes wywiad

Kolejne Plusy Gazety Finansowej. W tym tygodniu pozytywnie wyróżniono spółkę PKP Cargo.

Polska, to za mało… jak przystało na lidera i drugą firmę w Europie, PKP Cargo nieustannie umacnia swoją pozycję zdobywając kolejne rynki. Tym razem za kierunek ekspansji zarząd spółki obrał sobie południe, a dokładnie Czechy.

W ostatnich dniach PKP Cargo dostało zgodę czeskiego urzędu antymonopolowego na przejęcie 80 proc. udziałów w Advanced World Transport (AWT) – drugiego co do wielkości kolejowego przewoźnika towarowego w Czechach. Silniejsza obecność PKP Cargo w tym regionie oznacza możliwość pozyskania nowych klientów i gwarantuje lepszą obsługę prowadzonych już przewozów do Czech i dalej na południe Europy.

Duży plus dla naszego narodowego przewoźnika, którego marka jest już doskonale rozpoznawana na europejskich szlakach kolejowych!

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl