updated 6:02 PM CEST, May 23, 2019
A+ A A-

Sukces z uśmiechem

  • Napisane przez Kamil Bawarski / Gazeta Finansowa
  • Dział: Biznes wywiad
dr Emma Kiworkowa-Raczkowska - klinika Villa Nova Dental Clinic w Warszawie mat. prom. dr Emma Kiworkowa-Raczkowska - klinika Villa Nova Dental Clinic w Warszawie

Członkostwo w Unii Europejskiej pomogło otworzyć nasz rynek na wiele nowych dziedzin gospodarki, które dotychczas nie były naszą mocną stroną. Jedną z nich jest prywatna służba zdrowia. Jak pokazują badania, coraz więcej Polaków ceni sobie terminowość i komfortowe warunki usług świadczonych w prywatnych klinikach.

{jumi [*4]}To z kolei dowodzi, że ta dziedzina jest jedną z najszybciej rozwijających się w naszym kraju. Ciekawym przykładem, w przypadku rynku usług stomatologicznych, jest klinika Villa Nova Dental Clinic w Warszawie. Z właścicielką kliniki, dr Emmą Kiworkową-Raczkowską, rozmawia Kamil Bawarski.

Klinika obchodzi właśnie 5. rocznicę powstania i może już poszczycić się dużym i stałym gronem klientów.

Jestem lekarzem ortodontą i moją zawodową ambicją było stworzenie kliniki w oparciu o najwyższe standardy medyczne. Klinikę założyłam razem z moją mamą, która pracuje w zawodzie stomatologa od ponad 30 lat i od wielu lat dzieliła się ze mną swoim doświadczeniem zawodowym i biznesowym.

Dotychczas zaufało nam już ponad 70 tys. pacjentów, z których znaczna cześć jest z nami od początku działalności.

W tym zawodzie, oprócz nowoczesnego sprzętu, najważniejszy jest czynniki ludzki, czyli profesjonalny zespół lekarzy.

To prawda, najważniejsi są dobrzy fachowcy. To dzięki ich pracy zbudowaliśmy wizerunek naszej firmy i cały czas dbamy o wysoką jakość usług. W przypadku kliniki Villa Nova specjalizujemy się w ortodoncji – jednej z najtrudniejszych metod leczenia wad zgryzu w stomatologii. To ważna dziedzina i nadal brakuje w naszym kraju dobrych specjalistów, a zapotrzebowanie pacjentów jest ogromne. Dobrze zaplanowane leczenie ortodontyczne przeprowadzone już we wczesnych latach życia ma ogromny wpływ na nasz ładny uśmiech.

Pracujemy z lekarzami, którzy posiadają wiele osiągnięć medycznych i naukowych. W naszej klinice stosujemy też z sukcesem kilka innowacyjnych metod leczenia zgryzu.

Angażują się Państwo również w działalność społeczną.

Jak najbardziej, uważam, że prestiż i nasza pozycja zobowiązują, dlatego w ramach działalności prozdrowotnej przy klinice powstała fundacja „Villa Nova Dzieciom", która zapewnia opiekę stomatologiczna najmłodszym z kilku domów dziecka.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation