updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Dzień otwarty w AMO Radość

  • Napisane przez Kinga Wesoły
  • Dział: Biznes

W sobotnie popołudnie 24 kwietnia zapraszamy wszystkie dzieci wraz rodzicami na wspólny piknik, podczas którego zostanie zaprezentowana oferta przedszkola, kadra pedagogiczna oraz program wychowawawczy.

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji dla małych i dużych m.in. „Harce w ogrodzie", „Kolorowe figle" czy wspólne „Czarowanie tęczy".

Przy grillu w przestrzennym i pełnym zieloni ogrodzie będzie można spokojnie porozmawiać i zjeść coś smaczengo z grila. W programie znajdzie się też niespodzianka. Ale o tym, każdy dowie się dopiero na miejscu

AMO Radość

Głównym atutem placówki jest przestrzenny, a przede wszystkim bezpieczny ogród dla dzieci. Przedszkole w Radości ma w swojej ofercie ciekawe i atrakcyjne zajęcia plenerowe służące zdrowemu i bezpiecznemu rozwojowi dziecka.

Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych metod pracy z dziećmi, m.in. metody Glena Domana, polegającej na nauce czytania w formie zabawy, wszystkie pociechy znajdujące się pod opieką wychowawców placówki będą miały zapewniony łatwiejszy początek szkolnej edukacji – podkreśla Magdalena Jurewicz, dyrektor przedszkola.

W ofercie placówki oprócz tradycyjnych zajęć przedszkolnych znajdą się też zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów już od szóstego miesiąca życia, w których będą mogli uczestniczyć również rodzice. Celem program przygotowanego przez kadrę pedagogiczna placówki, m.in. w oparciu o metody Weroniki Sherborne i Marty Bogdanowicz, jest rozwój fizyczny, kształtowanie zdolności tworzenia więzi jak też rozwój osobowości młodego człowieka.

Bliskość linii kolejowej oraz głównej arterii warszawskiej Radości sprawia, że rodzice mogą w każdej chwili odwiedzić swoje pociechy podczas zajęć, a nawet wziąć udział we wspólnych zabawach organizowanych w placówce.

Strona www przedszkola: www.amo.edu.pl

Adres placówki: AMO Radość, ul. Garncarska 48, Warszawa - Radość

tel. 22 615 75 14, tel. kom. 517 234 996

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation