updated 1:50 PM CEST, May 24, 2019
A+ A A-

Strategiczna gra szkoleniowa dla studentów

  • Napisał 
  • Dział: CSR
Jacek Szwajcowski podczas tegorocznego Dnia Otwartego Fot. Pelion SA Jacek Szwajcowski podczas tegorocznego Dnia Otwartego

Jeden z największych pracodawców w regionie łódzkim po raz kolejny zorganizował Dzień Otwarty. Tamtejsi studenci mieli wyjątkową okazję poznać firmę „od wewnątrz” oraz wziąć udział w strategicznej grze szkoleniowej.

W tym roku Pelion zaprosił studentów do udziału w grze szkoleniowej „Wulkan”. W ramach zabawy uczestnicy zostali podzieleni na dwa zespoły (rozbitków i tutejszych), które zmierzyły się z różnymi wyzwaniami, stanęły przed dylematem: współpracować czy rywalizować, a także przekonały się, jak podejmowane decyzje wpływają na osiągane wyniki końcowe. Studenci zapoznali się z oferowanym przez firmę programem praktyk i staży, zwiedzili jeden z największych i najnowocześniejszych magazynów farmaceutycznych w Polsce, gdzie samodzielnie mogli zrealizować zamówienie, a także z bliska przyjrzeli się, jak wygląda praca w Business Support Solution SA – spółce zajmującej się obsługą finansową, księgową i prawną Grupy Pelion.

Studenci wzięli udział w panelu dyskusyjnym z przedstawicielami kadry menadżerskiej. W trakcie spotkania prezes Peliona, Jacek Szwajcowski, opowiedział o swojej drodze zawodowej i ponad 20-letniej historii firmy. Jest ona od początku swojego istnienia związana z Łodzią, od lat wspiera łódzkich studentów. Firma ceni osoby ambitne i kreatywne, dla których ważny jest rozwój i podnoszenie swoich kwalifikacji. - Udział w Dniu Otwartym to, dla wszystkich osób znajdujących się u progu kariery zawodowej, doskonała okazja, by poznać kluczowe obszary działalności Pelion Healthcare Group oraz przekonać się o możliwościach rozwoju, jakie oferuje nasza firma – podkreśla Jadwiga Hałaczkiewicz, dyrektor firmy ds. zarządzania personelem.

W tegorocznym Dniu Otwartym wzięło udział ok. 25. studentów łódzkich uczeni wyższych, głównie Uniwersytetu Łódzkiego i Uniwersytetu Medycznego. Z uwagi na warsztatowy charakter spotkania, liczba miejsc była ograniczona. Studenci uczestniczący w tegorocznym Dniu Otwartym mają zagwarantowany uproszczony proces rekrutacji do programów stażowych w wybranych działach firmy.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation