updated 3:09 PM CET, Jan 21, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wiosenny piknik pełny Radości

  • Napisane przez Przemysław Gruz
  • Dział: Biznes
Wyróżniony Nowe przedszkole w Radości KC Nowe przedszkole w Radości
{jumi [*8]}W najbliższy weekend najmłodsi mieszkańcy stolicy nie będą mogli narzekać na brak atrakcji. W sobotnie popołudnie, 24 kwietnia o godz. 11, w warszawskiej Radości, rozpocznie się wielki wiosenny piknik dla przedszkolaków i ich rodziców.

{jumi [*4]}Impreza odbędzie się w jednej z placówek edukacyjnych sieci zespołów przedszkolnych AMO Play & Learn w Radości, przy ul. Garncarskiej 48.

Podczas zabawy, maluchy odwiedzi pewna szalona małpka „Tiki", która wspólnie z aktorami teatru „Narwal", opowie wszystkim gościom ciekawą historię o tym, jak ważne jest, aby każde dziecko z uwagą słuchało rodziców. Dodatkowo, na najmłodszych czeka też masa atrakcji, m.in. pokaz dużych baniek mydlanych, a także skręcanie zwierzątek z baloników.
– Tego dnia, nasi najmłodsi goście, wraz z rodzicami spędzą radosny czas na beztroskiej zabawie. W naszym ogrodzie nie zabraknie konkursów rodzinnych dla dużych i małych - mówi Magdalena Jurewicz, organizator pikniku.

Jedną z ciekawszych propozycji jest „Czarowanie tęczy" czyli harce z chustą animacyjną Klanza. - Jest to zabawa wielokolorowym materiałem, kształtem przypominającym spadochron, na którego środku znajduję się niewielki otwór - mówi Jurewicz. – Warto nadmienić, że zabawa, mimo że w Polsce praktycznie nieznana, jest bardzo popularna wśród dzieci na całym świecie.

Piknik będzie też okazją aby poznać innowacyjne metody prowadzenia zajęć dla przedszkolaków, m.in. metoda Glena Domana, oparta na globalnej formie nauki czytania, metoda Marty Bogdanowicz, dzięki której dziecko odkrywa świat poprzez zmysły oraz metoda „Ruchu Rozwijającego" opracowana przez Weronike Sherborne. W czasie gdy dzieci będą się bawić, rodzice przy grillu będą mogli spokojnie porozmawiać, wymieniając doświadczenia, a także zadać pytania dotyczące rozwoju i wychowania ich pociech.

Przdszkole znajduję się niedaleko głównej arterii Radości - ulicy Patriotów. Dojazd komunikacją miejską autobusami o numerach 521, 213 i 305 do przystanku „Wielowiejska". Tuż obok znajduję się też stacja kolejowa Warszawa Radość.

Strona www: www.amo.edu.pl

Adres placówki: AMO Radość, ul. Garncarska 48, Warszawa – Radość

Osoba kontaktu: Magdalena Jurewicz, tel. 22 615 75 14, tel. kom. 517 234 996, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

{jumi [*8]}

Warszawa