updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

"Wspaniała" naprawdę wspaniała

  • Napisane przez Małgorzata Kostro-Olechowska
  • Dział: Film
Wyróżniony "Wspaniała" naprawdę wspaniała

26 stycznia w warszawskim kinie Muranów o godzinie 16.15 odbędzie się pierwszy przedpremierowy pokaz filmu „Wspaniała", jednego z filmowych przebojów we Francji.

To czarująca i radosna komedia romantyczna, rozgrywająca się w szalonym i kolorowym świecie lat 50., gdzie mistrzostwa świata w szybkim pisaniu na maszynie budzą większe emocje niż ceremonia rozdania Oscarów i wybory Miss Universe razem wzięte.

Jest młoda, piękna i pełna wdzięku. Ale ma bardzo mało wiary w siebie - 21-letnia Rose marzy, by uciec z małego miasteczka i znaleźć najlepszą pracę na świecie. W 1958 roku zajęcie dające możliwość podróży i przygód, o którym śnią wszystkie nowoczesne dziewczyny, to... praca sekretarki.

Już wkrótce Rose nie tylko dostanie pracę w firmie ambitnego i przystojnego Louisa, ale też odkryje swój wyjątkowy talent. To będzie dla niej szansa na zdobycie tysięcy wielbicieli i – być może – miłości mężczyzny, na którym jej najbardziej zależy... Żeby to wszystko osiągnąć Rose musi nauczyć się pisać na maszynie - i to bardzo szybko, najszybciej na świecie!

Bilety do nabycia w kasie kina w cenie 20 zł.
www.gutekfilm.pl

{jumi [*7]}

 

Please provide full Credentials Infomation