updated 6:15 PM CET, Mar 18, 2019
Na żywo:
A+ A A-

KM - Solidny Pracodawca Mazowsza

  • Napisał 
  • Dział: Biznes
Z lewej strony: Artur Radwan, prezes Kolei Mazowieckich Koleje Mazowieckie Z lewej strony: Artur Radwan, prezes Kolei Mazowieckich

Spółka „Koleje Mazowieckie – KM” odebrała tytuł Solidnego Pracodawcy Mazowsza zdobyty w ogólnopolskim konkursie „Solidny Pracodawca Roku”.

{jumi [*4]}Tym samym firma dołączyła do grona laureatów tego prestiżowego konkursu, którzy wyróżniają się wzorową polityką personalną. Konkurs odbył się już po raz szósty. Nagrodę odebrał Artur Radwan, prezes KM. Potwierdza ona wyjątkową troskę jaką spółka otacza swoich pracowników. - Największą wartością każdej firmy są jej pracownicy. Sukces każdego z nich przekłada się na wspólny sukces spółki i analogicznie jej sukces to również sukces każdego z jej pracowników. Dlatego w planowaniu rozwoju firmy, tak istotne znaczenie ma planowanie ścieżek indywidualnej kariery zawodowej pracowników podkreśla prezes Radwan.

Tytuł „Solidny Pracodawca Roku” przyznawany jest w trzech kategoriach: regionalnej, ogólnopolskiej oraz branżowej. Kryteria, którymi kieruje się organizator projektu przy wyborze firm nominowanych, a następnie laureatów to przede wszystkim warunki pracy jakie zapewnia pracodawca, terminowość wypłaty wynagrodzenia, warunki socjalne oraz indywidualna ścieżka kariery zawodowej. Swoją ocenę organizator opiera również na niezależnych opiniach na temat pracodawcy, pozyskiwanych z różnych źródeł, m.in. od Państwowej Inspekcji Pracy, urzędów pracy, władz lokalnych, organizacji biznesowych jak również od samych pracowników. Pod uwagę brana jest także dynamika zatrudnienia w firmie na przestrzeni ostatnich lat. Mottem przewodnim tegorocznego konkursu było hasło: „Kryzys – nie zwalniam”. W kapitule, w gronie jury, oceniającego poszczególne firmy zasiadają wybitni ekonomiści, przedstawiciele fundacji szkoleniowych i edukacyjnych, reprezentanci świata nauki i biznesu. Laureaci tegorocznej edycji konkursu zostali przedstawieni podczas ogólnopolskiej gali, która odbyła się na zamku w Gniewie.

{jumi [*9]}

Please provide full Credentials Infomation