updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wielki pokaz w Parku Sowińskiego

Wyróżniony Kamery czekają na artystów IK Kamery czekają na artystów
Już dziś wieczorem (poniedziałek 21 czerwca) od godziny 19:00, w Parku Sowińskiego odbędzie się pokaz Warsztatowej Akademii Musicalowej, który jest uwieńczeniem kolejnego sezonu pracy wykladowców Akademii z warszawską młodzieżą. Wstęp wolny dla warszawiaków na wszystkie punkty programu.

{jumi [*4]}W koncercie, oprócz adeptów WAMu wystąpią również soliści Teatru Muzycznego Roma w Warszawie. W programie będzie można zobaczyć fragmenty największych hitów musicalowych.

Założycielem warszawskiej Warsztatowej Akademii Musicalowej jest aktor i pedagog Paweł Podgórski. Absolwent Studium Wokalno-Aktorskiego im. D. Baduszkowej przy Teatrze Muzycznym w Gdyni. Posiada bogate doświadczenie artystyczne zdobyte na deskach polskich teatrów oraz przed kamerą. Zagrał w wielu przedstawieniach, m.in. Teatr Muzyczny w Gdyni: Nędznicy, Skrzypek na dachu, Szachy, Jesus Christ Superstar, Scrooge (siostrzeniec Hary), Wichrowe Wzgórza (Edgar), Sen nocy Letniej (Demetriusz), gościnnie w Teatrze Studio Buffo - Metro (Jan).

Od 2000 roku na stałe związany z Teatrem Muzycznym Roma, gdzie zagrał główne role w musicalach- Miss Saigon, Grease, Koty oraz Taniec Wampirów w reż. Romana Polańskiego. Obecnie można go oglądać w spektaklu Niebezpieczne Związki w Teatrze Komedia w Warszawie. Posiada duże doświadczenie pedagogiczne. Od wielu lat organizuje warsztaty artystyczne, współpracując z dziećmi, młodzieżą i dorosłymi.

Relacja z imprezy w Parku Sowińskiego już jutro na stronach Kurier365.pl.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation