updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Nominacja do tytułu Jakość Roku 2010

  • Napisane przez KW / Koleje Mazowieckie
  • Dział: Biznes
Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. zostały nominowane w V edycji konkursu Jakość Roku 2010. Organizatorem konkursu jest redakcja dodatku Dziennika Gazety Prawnej - „Biznes Raport". Laureaci konkursu zostaną wyłonieni w styczniu 2011 roku.

{jumi [*4]}Koleje Mazowieckie zostały nominowane w kategorii „usługa" - prowadzenie pasażerskiego transportu kolejowego w aglomeracji warszawskiej i na pozostałym obszarze województwa mazowieckiego.

Koleje Mazowieckie starają sprostać oczekiwaniom pasażerów, tak by codzienny dojazd do pracy i szkoły był bezpieczny, wygodny i punktualny. Konsekwentnie wdrażamy politykę jakości wprowadzając atrakcyjne oferty przewozowe i modernizację taboru – mówi Donata Nowakowska, Rzecznik Prasowy Kolei Mazowieckich.

Konkurs organizowany jest po raz piąty przez redakcję dodatku „Biznes Raport", który ukazuje się, co miesiąc na łamach Dziennika Gazety Prawnej. Celem konkursu jest promocja jakości i wysokich standardów w firmach, wspieranie rozwoju firm i popularyzowanie projakościowego sposobu myślenia wśród zarządzających.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation