updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Zmiany w składzie biura prasowego PKP CARGO S.A.

Marek Kłuciński Marek Kłuciński

1 października br. funkcję Dyrektora Biura Promocji i Rzecznika Prasowego PKP CARGO S.A. objął Marek Kłuciński.

{jumi [*4]}Marek Kłuciński jest specjalistą od komunikacji i marketingu korporacyjnego, menedżerem z dużym doświadczeniem w pracy w mediach i instytucjach finansowych.
Swoją karierę w 1993 roku związał z bankowością. Przez ostatnie siedemnaście lat sprawował szereg funkcji kierowniczych w działach Public Relations, Promocji i Marketingu, a także piastował funkcję rzecznika prasowego w takich bankach jak Powszechny Bank Kredytowy, Bank Przemysłowo-Handlowy oraz PKO BP.

Jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej w Berlinie, a także Studium Podyplomowego Public Relations na Uniwersytecie Warszawskim.

Piotr Apanowicz, pełniący do tej pory obowiązki Dyrektora Biura Promocji i Rzecznika Prasowego PKP CARGO S.A. pozostaje w strukturze Spółki jako Szef Zespołu Prasowego. 
 {jumi [*9]}

Ostatnio zmienianyczwartek, 07 październik 2010 12:35
Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl