Ostrzeżenie
  • JFolder::pliki: Ścieżka nie jest folderem. Ścieżka: /home/kur365/domains/kurier365.pl/public_html/images/2687.
  • Nie powiodło się załadowanie pliku XML.
Uwaga
  • There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/2687
updated 11:07 PM CEST, Oct 17, 2018
Na żywo:
A+ A A-

Rusza licytacja zdjęć z sesji Anny dla Anny Dymnej

Wyróżniony Anna Dereszowska w rozmowie z Anną Popek do jej programu Strefa Gwiazd Anna Dereszowska w rozmowie z Anną Popek do jej programu Strefa Gwiazd

Fotografie z wyjątkowej sesji sławnych i lubianych Ann, oryginalne jaśki należące do Michała Bajora, prototypowa biżuteria znanych projektantów czy ekotorebki – wszystko to można wylicytować na kolejnej aukcji Wirtualnej Polski odbywającej się na rzecz Fundacji „Mimo Wszystko".

{jumi [*4]}Jej celem jest wsparcie dwóch Podopiecznych Fundacji: Amandy Kępińskiej i Katarzyny Wolińskiej. Aukcja potrwa do 8 grudnia, w ramach 5. Gali „Anny dla Anny Dymnej", którą honorowym patronatem objęła Anna Komorowska, Małżonka Prezydenta RP.

Celem licytacji – podobnie jak tegorocznej gali „Anny dla Anny Dymnej, która 13 grudnia odbędzie się w warszawskim Polonia Palace Hotel – jest zgromadzenie środków na pomoc dwóm podopiecznym Fundacji „Mimo Wszystko": Amandzie Kępińskiej i Katarzynie Wolińskiej. Zdjęcia znanych Ann zostaną opatrzone autografami. Autograf Michała Bajora również będzie dołączony do każdego z jaśków, który artysta przekazał na aukcję.

{gallery}2687{/gallery}

Fotografie znanych Ann Magdalena i Adam Lewanowiczowie.

Zwycięzcy licytacji otrzymają ponadto zaproszenie na Galę Anny dla Anny Dymnej. Licytacja odbywa się pod adresem www.annydlaanny.wp.pl

Michał Bajor o przekazanych na aukcję jaśkach:

– Jaśki mają dla mnie sporą wartość sentymentalną. Przed prawie dwudziestoma laty zacząłem je otrzymywać od pani Marioli Kuźmy, mojej fanki z Bielska-Białej. Są one ręcznie haftowane fragmentami utworów, jakie wykonuję, oraz imionami i nazwiskami ich autorów. Przez te wszystkie lata uzbierało się kilkadziesiąt takich pięknych, różnokolorowych jaśków. Większość z nich postanowiłem przekazać na aukcję charytatywną Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko". Podziękowania za ten dar należą się przede wszystkim pani Marioli, bo to dzięki jej pracy potrzebujący otrzymają wsparcie.

Anna Mirska-Perry, inicjatorka gal „Anny dla Anny Dymnej" i pomysłodawczyni sesji fotograficznej:

– Chciałam pokazać kobiety sukcesu, Anny, które są zdeterminowane, silne, ale także czułe na los innych. Anny na fotografiach kontrastują z mglistym, industrialnym tłem, które ma odzwierciedlać trudny świat osób niepełnosprawnych. Zakupione zdjęcia będą stanowiły przepiękny i unikalny prezent gwiazdkowy. Te fotografie, jako pojedyncze zdjęcie bądź cały album z kolekcji limitowanej wydanej w skórze, nie tylko będą dekoracją wnętrz, ale ich nabywcy staną się właścicielami unikalnych przedmiotów, równocześnie robiąc coś dobrego dla drugiego człowieka. A przecież właśnie o to chodzi w świętach Bożego Narodzenia.

Szczegółowe informacje o 5. Gali „Anny Dla Anny Dymnej:

http://mimowszystko.org/portal.php?serwis=pl&dzial=105&id=1243 oraz www.annydlaanny.pl

W galerii prezentowane są niektóre przedmioty wystawione na licytację.

Fotografie jaśków: Małgorzata Trebert

Fotografie znanych Ann: Magdalena i Adam Lewanowiczowie

Informacje o Gali:

Wielka Gala Anny dla Anny Dymnej to wydarzenie dobroczynne, cykliczne, którego celem jest wsparcie podopiecznych Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko", zainicjowane i organizowane przez Annę Mirska-Perry. Stałymi elementami Gali są: aukcja charytatywna, koncerty, pokazy mody oraz oczywiście bankiet i losowanie nagród. Cechą charakterystyczną uroczystości jest obecność wielu znanych z pierwszych stron gazet Ann, które uczestniczą w niej osobiście, pomagają prezentować sprzedawane podczas aukcji przedmioty oraz często same występują czy prowadzą to wydarzenie. Za każdym razem Galę uświetnia obecność Anny Dymnej, która przyjeżdża z Krakowa i razem z warszawskimi Annami nie tylko koncentruje się na tym, aby podczas aukcji zaprezentować z najlepszej strony sprzedawane precjoza, ale zawsze pozostawia gościom przesłanie, którego nie sposób zapomnieć i które zmienia nasze spojrzenie na świat.

Pomysł Gali zrodził się sześć lat temu dość przypadkowo podczas rozmowy przy kawie: – Z koleżanką Anną Kubik, rozważałyśmy możliwość zorganizowania własnych zbliżających się imienin, przy okazji rozpropagowania jednego z warszawskich klubów. Nie chciałyśmy zorganizować imprezy „jak u cioci na imieninach", więc pomyślałam o tym, aby wszystko odbyło się ze znacznie większym rozmachem. Postanowiłam zaprosić na Galę znane Anie, aktorki, dziennikarki, piosenkarki oraz by nie tylko bawić się, ale także, aby przy okazji zrobić coś dla innych – wspomina Anna Mirska-Perry inicjatorka i współautorka tego przedsięwzięcia. – Do realizacji pomysłu zaprosiłyśmy Annę Popek, która wymyśliła piękną nazwę tej uroczystości („Anny dla Anny") oraz wzbogaciła ją w inne dodatki np. pomysł z własnoręcznie pieczonymi przez Anny ciastami przynoszonymi na Galę. Pomogła w organizacji i promocji przedsięwzięcia – dodaje Mirska-Perry. Stąd był już tylko krok do Anny Dymnej, wspaniałej aktorki, przez wielu uznanej za najbardziej znaną Annę w Polsce, a także ikonę kultury polskiej oraz kobietę o niezwykłym sercu i wrażliwości skierowanej ku osobom potrzebującym. – Dlatego właśnie założoną przez aktorkę fundację wybrałyśmy w 2004 roku, jako tę, na której rzecz zbieramy pieniądze już po raz piąty – mówi inicjatorka tego przedsięwzięcia.

Pierwsza edycja Gali organizowana była w ekspresowym tempie: – Miałam na to zaledwie trzy tygodnie. Od momentu podjęcia decyzji, do dnia 26 lipca, kiedy to odbywają się znane wszystkim imieniny Anny i jednocześnie dnia, w którym zaplanowałyśmy pierwsza edycję naszej Gali – opowiada Anna Mirska-Perry.

Jak do tej pory odbyły się już cztery takie spotkania Ann (2004, 2005, 2006 oraz 2007). W tym roku, jak i w latach ubiegłych na uroczystą Galę „Anny dla Anny" przyjedzie Anna Dymna. Podczas aukcji dobroczynnej, będącej głównym punktem programu, Annę Dymną wspierać będą inne sławne Anny. Zaproszone są m.im: Anna Dereszowska, Anna Korcz, Anna Samusionek, Anna Marszałek, Anna Majcher, Anna Maruszeczko, Anna Powierza, Anna Czarnecka, Anna Guzik, Anna Popek, Anna Przybylska, Anna Dąbrowska, Anna Kuczyńska i inne wspaniałe Anny.

Partnerem Gali, jak co roku, jest AM Art-Media Agencja PR Sp. z o.o.

Patronami medialnymi Gali są: Rzeczpospolita, Sukces, Radio PIN, TVP 2, TVP Warszawa, Rewia, Styl.pl, Elle, Gentelman, Show, Home & Market, Sophistifashion.pl oraz Wirtualna Polska.

Sponsorami i Partnerami Gali są: Impel Cleaning, Investment Environments (IN-VI), Syrena Films, Koleje Mazowieckie, PKO BP Inwestycje, Acciona Nieruchomości, Swissmed Centrum Zdrowia.

{jumi [*8]}

Fotografie znanych Ann: Magdalena i Adam Lewanowiczowie

Warszawa

Polityka Prywatności

W celu realizacji obowiązku informacyjnego, zgodnie z art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. poniżej przekazujemy „klauzulę informacyjną” z prośbą o zapoznanie się.


Polityka prywatności i przetwarzania danych osobowych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Impresja Studio Promocji z siedzibą w Warszawie, przy ulicy Drewnianej 5 lok. 3,. Poniżej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych w związku z realizacją usługi informacyjnej.

2. Dane osobowe przetwarzane są w celu w celu świadczenia usług informacyjnych oraz w celach marketingowych. Podstawą prawną jest art. 6 ust. 1 lit a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE - „RODO”).

3. Dane będą przetwarzane w celach marketingowych do momentu wycofania przez Ciebie zgody na takie przetwarzanie.

W zakresie usług Impresja Studio PR Twoje dane będą przetwarzane przez okres, w którym usługi te będą świadczone oraz, w uzasadnionych wypadkach, po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

4. Po zakończeniu przetwarzania danych osobowych w pierwotnym celu, dane będą, w uzasadnionych wypadkach, przetwarzane po zakończeniu ich świadczenia, jednak wyłącznie jeżeli jest dozwolone lub wymagane w świetle obowiązującego prawa np. przetwarzanie w celach statystycznych, rozliczeniowych lub w celu dochodzenia roszczeń. W takim przypadku dane będą przetwarzane jedynie przez okres niezbędny do realizacji odpowiednich celów.

5. Podanie danych jest dobrowolne

6. Twoje dane osobowe nie będą przekazywane.

7. Jako administrator Twoich danych, zapewniamy Ci prawo dostępu do Twoich danych, możesz je również sprostować, żądać ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także skorzystać z uprawnienia do złożenia wobec Administratora sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych oraz prawa do przenoszenia danych do innego administratora danych. W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, przysługuje Ci prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie danych w dowolnym momencie co nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Informujemy także, że przysługuje Ci prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przestrzeganie przepisów ochrony danych osobowych.

8. Na niniejszej witrynie znajdują się wtyczki społecznościowe serwisu Facebook: „Lubię to”, które są powiązane z serwisem Facebook. Pod naszym artykułami umieszczany jest kod odwołujący się do serwisu Facebook. Używając przycisku „Lubię to”, użytkownik loguje się do serwisu Facebook, w którym obowiązują zasady ochrony prywatności określone przez serwis Facebook.

9. Ta strona zbiera w sposób automatyczny informacje zawarte w plikach cookies i wykorzystuje je w celach statystycznych oraz do usprawnienia funkcjonowania serwisu. Pliki Cookiem są też zbierane przez Google Analytics. Pliki cookies są plikami tekstowymi, które przechowywane są w komputerze użytkownika serwisu.

Wykorzystujemy dwa rodzaje plików cookies – tymczasowe i stałe. Pliki tymczasowe przechowywane są do momentu opuszczenia przez Ciebie naszej strony (poprzez wejście na inną stronę, wylogowanie lub wyłączenie przeglądarki). Pliki stałe przechowywane są w Twoim komputerze do czasu ich usunięcia lub przez czas wynikający z ich ustawień.

W każdej chwili możesz dokonać zmiany ustawień swojej przeglądarki, aby zablokować obsługę plików cookies lub każdorazowo uzyskiwać informacje o ich umieszczeniu w swoim urządzeniu. Inne dostępne opcje możesz sprawdzić w ustawieniach swojej przeglądarki internetowej. Większość przeglądarek domyślnie jest ustawione na akceptację zapisu plików cookies w komputerze. Informacje dotyczące ustawień przeglądarek internetowych dostępne są w jej menu (pomoc) lub na stronie jej producenta.

Korzystając z tej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki
       

10. Przedstawicielem Administratora jest Tomasz Brzozowski Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.