updated 2:21 PM CET, Mar 20, 2019
Na żywo:
A+ A A-

CELTIC Festival na Bemowie

Wyróżniony CELTIC Festival na Bemowie

Dziś i jutro (14-15.05.2011r.) na warszawskim Bemowie będzie miała miejsce prawdziwa uczta dla zmysłów milośnikow muzyki celtyckiej w Stolicy. Na ArtBem&Setanta Celtic Festivalu wystąpią takie zespoły jak: BEOGA, Setanta, Rimead, 4nonBrets. Początek w sobotę (14.05.11r.) o godzinie 18.00 w Amfiteatrze Bemowo przy ulicy Raginisa róg Kryształowej.

{jumi [*4]}Następnego dnia w niedzielę (15.05.11r.) od godziny 12.00 kontynuacja imprezy w budynku ArtBem przy ulicy Górczewskiej 201. W trakcie Artbem Setanta Celtic Festiwal będziemy też świętować 10-lecie zespołu Setanta. Festiwal to jedna z największych imprez tego typu organizowanych w Warszawie. Bemowski Amfiteatr od trzech lat gości pasjonatów muzyki i tańca rodem z Zielonej Wyspy, zapewniając im udaną zabawę. Nie inaczej zapewne będzie i w tym roku. Na scenie zaprezentują się legendy polskiej sceny folkowej, zespoły Rimead oraz 4nonBrets, a także grupa taneczna Setanta obchodząca jubileusz 10-lecia swojego istnienia.

Setanta Celtic Festival jest niewątpliwie ciekawym wydarzeniem na kulturalnej mapie stolicy, łączy zapierające dech w piersiach pokazy tańca irlandzkiego w wykonaniu mistrzyń Europy z koncertami legendarnych grup muzyki celtyckiej. Energetyczne dźwięki skrzypiec, dud, fletów czy stepu irlandzkiego na całe dwa dni zanurzą warszawskie Bemowo w hipnotyzującej atmosferze Zielonej Wyspy. Gwiazdą festiwalu będzie Beoga gwiazda młodej fali, łącząca wiele nurtów muzyki tradycyjnej.

Wszystkich czytelników Kuriera365 zachęcamy do obejrzenia fotorelacji po pierwszym dniu imprezy, którą zamieścimy niebawem na naszych stronach. 

Miejsce: Amfiteatr w Parku Górczewska ; wstęp wolny

Organizator: Bemowskie Centrum Kultury ArtBem

Amfiteatr Bemowo jest obiektem oddanym do użytku w styczniu 2008 roku, położonym w Parku Górczewska na warszawskich Jelonkach. Posiada w pełni zadaszoną widownię, półokrągła scena o powierzchni około 130 m2, dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym spełnia wymogi zarówno zespołów muzyki rozrywkowej czy rockowej, jak i chóru operowego czy nawet orkiestry symfonicznej. Amfiteatr wraz z oczkiem wodnym, terenami zielonymi oraz przyległą infrastrukturą stanowi wyjątkową kompozycyjnie całość projektową. W połączeniu z nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi obiekt stanowi atrakcyjną propozycję do organizacji plenerowych imprez kulturalnych.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation