updated 4:37 PM CEST, Apr 25, 2019
A+ A A-

Święto Saskiej Kępy

Wyróżniony Święto Saskiej Kępy Fot. mat. prom.
W sobotę, 21 maja, Saska Kępa stanie się centrum kulturalnym stolicy. Ulica Francuska zmieni się w tętniący życiem deptak, a kawiarnie, restauracje, galerie i sklepiki będą zapraszały mieszkańców stolicy.
Imprezę o godz. 14.00 rozpocznie wielka parada uliczna. {jumi [*4]}Wyruszy ona spod sceny ustawionej przy rondzie Waszyngtona. Pochód zakończy się przy ulicy Obrońców, gdzie na małej scenie nastąpi oficjalne otwarcie święta. Wśród gości imprezy nie zabraknie Prezydent Warszawy Hanny Gronkiewicz-Waltz. Wieczorem, o godzinie 19.00, na głównej scenie przy rondzie Waszyngtona odbędzie się koncert poświęcony polskiemu okresowi międzywojnia – „Szalone lata 20, 30". Wstęp wolny.

Utrudnienia w ruchu
W związku z imprezą ulica Francuska zostanie zamknięta dla ruchu kołowego od ronda Waszyngtona do ulicy Zwycięzców:
od 20 maja od godz. 00.00 do dnia 22 maja do godz. 14.00 – zamknięta zostanie ulica Francuska od ronda Waszyngtona do ul. Lipskiej – wyłączenie z ruchu kołowego i parkowania, z zachowaniem możliwości dojazdu do posesji mieszkańców i zaopatrzenia handlu detalicznego i służb miejskich.od 20 maja od godz. 00.00 do dnia 22 maja do godz. 14.00 – zamknięcie przejazdu poprzecznego przez ul. Francuską – fragment ul. Obrońców od Poselskiej do Królowej Aldony.od 20 maja od godz. 17.00 do dnia 22 maja do godz. 6.00 – wyłączenie z ruchu kołowego i parkowania z zachowaniem możliwości dojazdu do posesji mieszkańców i zaopatrzenia handlu ul. Francuskiej od ul. Lipskiej do ul. Zwycięzców, bez zamykania ruchu na ul. Zwycięzców.
{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation