updated 1:23 PM CEST, Apr 25, 2019
A+ A A-

Kolejka do Kultury

Wyróżniony Kolejka do Kultury
W niedzielę 12 czerwca odbędzie się impreza charytatywna ,,Kolejka do Kultury. Przystanek Międzylesie Klinika „Budzik" - organizowana przez Urząd dzielnicy Wawer wspólnie z fundacją Ewy Błaszczyk „Akogo?". Jednym ze sponsorów wydarzenia jest RE project development.

{jumi [*4]}Impreza odbywa się na parkingu Urzędu Dzielnicy Wawer, przy ul. Żegańskiej 1. Start zaplanowany jest na godzinę 14.00, a całość atrakcji zakończy się ok. godz. 20.00. Organizatorzy przewidzieli dla wszystkich wiele atrakcji, m.in.: występy wokalne i taneczne, widowisko kabaretowe „Smak Mamrota" w wykonaniu aktorów serialu „Ranczo", występy laureatów XV Przeglądu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej „Rozśpiewany Wawer", a także o 19.00 koncert Roberta Gawlińskiego wraz z zespołem „Wilki". Podczas imprezy odbędą się licytacje na rzecz Kliniki „Budzik" – kwestować będzie ekipa serialu „Ranczo". To jeszcze nie wszystkie atrakcje, które na Was czekają. Odbędą się także różne warsztaty: architektoniczne, muzyczne, artystyczne, fotograficzne itp.

Sponsorem wydarzenia jest Re project development – deweloper rozpoczął w zeszłym roku budowę osiedla „Międzyborska 11" na warszawskim Gocławiu.

Więcej informacji na temat imprezy na stronie Urzędu Dzielnicy Wawer: www.wawer.warszawa.pl.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation