updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Ryszard Makowski w Retrospekcji

Wyróżniony Ryszard Makowski Ryszard Makowski
Już w najbliższą środę, 22.06.2011 roku, o godzinie 19:00 w kawiarni „Retrospekcja", przy ulicy Bednarskiej 28/30, autorski recital kabaretowy będzie prezentował znany bard i kabareciarz Ryszard Makowski.

{jumi [*4]}Ryszard Makowski wywodzi się z ruchu studenckiego lat osiemdziesiątych, zdobywał liczne nagrody na Festiwalach Studenckich, w latach dziewięćdziesiątych współtworzył kabaret OT.TO, obecnie współpracuje z kabaretem „Pod Egidą" . Pisze książki – „Miłość czy sport" i „Miłość czy pieniądze", publikuje w prasie (ostatnio tygodnik „Uważam Rze"), największą jednak jego siłą są spotkania z publicznością.

Piosenki Ryszarda Makowskiego są różnorodnie tematycznie. Od piosenek o Warszawie, przez utwory liryczne do satyr, nie wyłączając politycznych. Wszystkie łączy wrażliwość słowa i niebanalna obserwacja rzeczywistości. Autor cały czas powiększa swój bogaty repertuar, więc każdy jego występ ma elementy premiery.

Organizatorzy zapraszają także na kabaretowe występy w następne środy. Wstęp prawie wolny.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl