updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Wypasione Warsaw Fashion Street

Wypasione Warsaw Fashion Street Fot. mat. prom.
Wspaniałe modelki, wybieg o długości 42 metrów, przepiękna sceneria Krakowskiego Przedmieścia, ubrania inspirowane czasami Marii Skłodowskiej-Curie, wystawy i koncerty – to atrakcje tegorocznego Warsaw Fashion Street, który odbędzie się w weekend, 25-26 czerwca na Trakcie Królewskim.

Warsaw Fashion Street to największa w Polsce impreza plenerowa {jumi [*4]}poświęcona modzie. Warszawiacy i turyści będą mogli oglądać pokazy kolekcji autorstwa zarówno młodych i obiecujących projektantów, jak również tych już uznanych, m. in. Macieja Zienia. W tym roku impreza będzie nawiązywać do Roku Marii Skłodowskiej-Curie. W niedzielę, 26 czerwca, podczas Gali Wieczornej odbędzie się prezentacja mody inspirowany życiem noblistki.
Co roku pokazy Warsaw Fashion Street cieszą się ogromną popularnością. Oprócz modnych nowości lub celebrytów chodzących po wybiegu jako modele, publiczność jest zaskakiwana różnymi niespodziankami. W zeszłym roku była to muzyka Fryderyka Chopina i stroje nawiązujące do jego epoki. W tym roku na pokazach pojawi się „motyw warszawski" w projektach Eweliny Smok, która natchnienia szukała w stołecznych symbolach jak warszawska Syrenka czy Pałac Kultury i Nauk.
Impreza została objęta honorowym patronatem Prezydent Warszawy. Partnerem Warsaw Fashion Street jest m.st. Warszawa.{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation