updated 4:15 PM CET, Mar 19, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Noc atrakcji czyli Wianki 2011!

Wyróżniony Kelis wystąpi w Warszawie Fot. Wikipedia Kelis wystąpi w Warszawie

Warszawa jak co roku, zgodnie ze starą tradycją, będzie hucznie obchodzić najdłuższy dzień roku. 25 czerwca czeka na nas rodzinny piknik a wieczorem seria koncertów.


Impreza rozpocznie się na nadwiślańskich bulwarach, nieopodal nowo {jumi [*4]}otwartego parku fontann. Znajdziemy tam budki z lodami, prażoną kukurydzę czy watę cukrową, dlatego warto zabrać ze sobą koc i korzystać z sielskiej atmosfery. Jak co roku przewidziano również plecenie wianków i puszczanie ich z nurtem Wisły.
Nowością jest zorganizowana w tym roku gra miejska – jej uczestnicy będę musieli zdobyć wianki dla Sawy, aby uwolnić ją z rąk zazdrosnego Peruna. Na swej drodze spotkają złowrogie demony i strzygi, aby zwyciężyć i oddać Sawę w ręce Warsa, będą musieli je pokonać. To doskonała okazja, żeby na własne oczy zobaczyć słowiańskich bogów oraz inne postacie z naszych rodzimych wierzeń.
Wieczorem impreza zostanie przeniosiona na Stare Miasto, gdzie o 20 rozpoczną się koncerty. Zagrają Monika Brodka , Wilki, ale również zagraniczne gwiazdy – Kelis oraz Sunrise Avenue.{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation