updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Ryszard Makowski - Retrospekcja

Wyróżniony Ryszard Makowski - bard i satyryk fot.: Łukasz Warzecha Ryszard Makowski - bard i satyryk

Po zachęcającym debiucie artysty-satyryka Ryszarda Makowskiego w kawiarni „Retrospekcja" , przy ulicy Bednarskiej 28/30, organizatorzy zapraszają na autorskie recitale w kolejne środy: 29 czerwca i 6 lipca, o godz.19:00.

{jumi [*4]}Na ostatnim recitalu gościnnie wystąpił też Paweł Dłużewski, który skuszony atmosferą miejsca obiecał jeszcze się pojawiać.

Organizatorzy i autor apelują, jeśli to możliwe, o rozpowszechnianie tej wiadomości pocztą pantoflową.

Ryszard Makowski wywodzi się z ruchu studenckiego lat osiemdziesiątych, zdobywał liczne nagrody na Festiwalach Studenckich, w latach dziewięćdziesiątych współtworzył kabaret OT.TO, obecnie współpracuje z kabaretem „Pod Egidą" . Pisze książki – „Miłość czy sport" i „Miłość czy pieniądze", publikuje w prasie (ostatnio „Uważam Rze"), największą jednak jego siłą są spotkania z publicznością. Piosenki Ryszarda Makowskiego są różnorodnie tematycznie. Od piosenek o Warszawie, przez utwory liryczne do satyr, nie wyłączając politycznych. Wszystkie łączy wrażliwość słowa i niebanalna obserwacja rzeczywistości. Autor cały czas powiększa swój bogaty repertuar, więc każdy jego występ ma elementy premiery.

Wstęp prawie wolny.

{jumi [*8]}

Please provide full Credentials Infomation