updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Lokal Na Poważnie!

Wyróżniony Ania Karpowicz (Soirée à Varsovie) Fot. mat. prom. Ania Karpowicz (Soirée à Varsovie)

Letni wieczór na Starym Mieście - muzyka zespołu "Soirée à Varsovie", świece i wino oraz mnóstwo wrażeń czeka na was w modnym "Lokalu Użytkowym".


"Lokal Na Poważnie" to nowa inicjatywa na kulturalnej mapie Warszawy. Projekt {jumi [*4]}"Lokal na Poważnie" skupia profesjonalnych, młodych wykonawców "klasyczno-poważnych" tworzących własną scenę muzyczną. Muzyka "Lokalu Na Poważnie" nie jest ani "klasyczna" ani "poważna" w utartym znaczeniu tych słów. Nawet, jeżeli w programie koncertu pojawia się wysmakowana interpretacja dzieł J.S.Bacha, to koniecznie w ciekawej aranżacji i w konfrontacji z niepokojącym bulgotaniem współczesności. Doskonała akustyka tego lokalu spełnia oczekiwania najbardziej wymagających melomanów, a kameralna atmosfera koncertów przyciąga słusznie tak zwanych "normalnych ludzi". Po koncercie można, a nawet należy podsłuchiwać, jak Kompozytorzy z Koła Młodych Związku Kompozytorów Polskich, wykonawcy nominowani do Paszportu Polityki, czy pianiści ostatniego Konkursu Chopinowskiego wymieniają poglądy i tworzą nowe artystyczne inicjatywy.

LOKAL NA POWAŻNIE 8.08 o godz. 21:00
Miejsce: Lokal Użytkowy
ul. Brzozowa 27/29, Warszawa
www.lokaluzytkowy.org{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl