updated 3:46 PM CEST, Apr 19, 2019
A+ A A-

Na Bemowie się dzieje!

Jedna z prac Ewy Piskorz-Branekovej Fot. UDB Jedna z prac Ewy Piskorz-Branekovej

Bemowskie Centrum Kultury, na co dzień gospodarz amfiteatru, nieustannie zaprasza mieszkańców dzielnicy i miasta do obcowania ze sztuką.

W sezonie letnim znaczna część aktywności kulturalnej dzielnicy uzewnętrznia {jumi [*4]}się właśnie na scenie „mini Opery Sydney" z Parku Górczewska. Najbliższa propozycja dzielnicy to cykl koncertów "Klasyka na deser". Już 7 sierpnia, o godz. 15.00 wystąpi duet akordeonistów - Harmonium Duo.
Podczas koncertu usłyszymy utwory A. Chaczaturiana, W. Trojana, W. Lutosławskiego, S. Moniuszki, A. Szałajewa, A. Piazzoli, Cz. Niemena.
(w razie niepogody koncert odbędzie się pod zadaszeniem, udostępniamy koce i leżaki). Wstęp wolny!
Kolejna atrakcja tego lata na Bemowie to wystawa węgierskich makatek kuchennych, która potrwa do 19 sierpnia 2011r. Prace Ewy Piskorz-Branekovej można oglądać w ratuszu Dzielnicy Bemowo m.st. Warszawy w godzinach pracy Urzędu:
pon. 8.00 - 18.00
wt. - pt. 8.00 - 16.00
Bemowskie Centrum Kultury "art.bem"
ul. Górczewska 201
WARSZAWA
www.artbem.pl
Źródło:www.bemowo.waw.pl
{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl