updated 3:52 PM CET, Mar 22, 2019
Na żywo:
A+ A A-

Znów z nim porozmawiaj!

Wyróżniony Marek Pituch (z lewej) w Dialogach Penisa II Fot. mat. prom. Marek Pituch (z lewej) w Dialogach Penisa II

Premiera spektaklu „Dialogi Penisa 2" odbędzie się w Teatrze Druga Strefa już 26 sierpnia 2011 r.. Sztuka jest debiutem literackim znakomitego aktora - Marka Pitucha.

W nowej odsłonie tego kultowego przedstawienia, które jest debiutem{jumi [*4]} literackim Marka Pitucha, dalej będzie kontynułowana rozmowa między mężczyzną, a jego umiejącym mówić penisem. Najciekawszą zmianą jest jednak koncepcja w realizacji spektaklu. W pierwszej części to Roger pojawiał się w matrixie Andy'ego. Teraz Andy musi się zmierzyć z fizyką obowiązującą w świecie jego penisa.
Bohaterowie już nie borykają się z problemami singla chcącego zmienić ilość swych kontaktów z kobietami na ich jakość. Żona i mający się wkrótce pojawić potomek stwarzają przed bohaterem nowe dylematy emocjonalne i obyczajowe, podczas gdy potrzeby Rogera pozostają niezmienione, zaledwie zmodyfikowane przez uwarunkowania kulturowe jego właściciela. Dlatego też relacja pomiędzy głową i główką nabiera nowych barw przy których widzowie mogą się nie tylko zdrowo pośmiać ale i odnaleźć kilka własnych, przedstawionych w krzywym zwierciadle niedoskonałości.
Niektórych mężczyzn może zaskoczyć fakt, że „nie oni jedni" a paru kobietom sztuka wytłumaczy dlaczego w pewnych kwestiach faceci „już tak mają". Natomiast, jeśli widzowie pójdą po to, aby dowiedzieć się kto tak naprawdę rządzi to podobnie jak w pierwszej części szanse na ustalenie czy to Andy dominuje czy Roger są nikłe.

Marek Pituch - „Dialogi Penisa 2"
Reżyseria: David Foulkes
Scenografia: Sylwester Biraga
Opracowanie muzyczne: Marek Żurawski

Obsada:
Andy - Marek Pituch
Roger - Jakub Wons
prapremiera 28.01.2011
Czas trwania spektaklu: 65 minut
Cena biletu on-line 50zł w kasie 55zł. szczegóły na www.teatrdrugastrefa.pl
Tel. kasa 606 295 607{jumi [*7]}

Please provide full Credentials Infomation