updated 11:03 AM CEST, Apr 20, 2019
A+ A A-

Psychobilly show!

Wyróżniony Psychobilly show! Fot. mat. prom.

Warsaw Rock'n'Roll Night­ - odbędzie się 22 września w warszawskim klubie Eufemia. Podczas koncertu zagrają m.in. rosyjki zespół psychobilly Beat Dewils i stołeczny band -Monkey & The Baboons.

Beat Dewils to znana, rosyjska kapela psychobilly działająca w Moskwie. Istnieje od 10 lat. Od 2004 roku zespół gra w stałym składzie: Mike „Gremlin" Bogdanov – kontrabas,Andy Lougovoi - gitara, śpiew, Teo Nikolaev – perkusja.  Muzycy z Beat Dewils koncertowali w wielu rosyjskich i ukraińskich miastach. Zjeździli też pół Europy biorąc udział między innymi w dużych imprezach jak Psychobilly Meeting w Pineda de Mar (Hiszpania), Halloween Rumble (Finlandia), Ukrabilly Bang (Ukraina), Horrardo Psychobilly Festival w Bremie (Niemcy). Ich muzyka pojawiła się na wielu światowych składankach. Tego wieczoru na scenie zobaczymy także nowy warszawski projekt - Monkey & The Baboons. Zapraszamy!

22.09. czwartek
Warsaw Rock'n'Roll Night­:
BEAT DEVILS
MONKEY & THE BABOONS
+ after, start 20, wst. 15 zł

 Klub Eufemia, ul. Krakowskie Przedmieście 5
(wejście od Pasażu Niżyńskiego - tyły ASP)
Warszawa
Portal Kurier365.pl jest patronem medialnym imprezy.

Please provide full Credentials Infomation

easter eggs 2145667 960 720

Drodzy Czytelnicy!

Niech Zmartwychwstanie Pańskie, które niesie odrodzenie duchowe, napełni wszystkich spokojem i wiarą, da siłę w pokonywaniu trudności i pozwoli z ufnością patrzeć w przyszłość. Aby Wielkanoc była spokojnym czasem, spędzonym w radosnej atmosferze z najbliższymi.

 

Redakcja Kurier365.pl